PDA

Zobacz pełną wersję : skradziono komus d90?



luxius
29-11-2013, 16:33
z obiektywem?

bil78
29-11-2013, 16:45
komuś kiedyś na pewno , może coś więcej napiszesz ?

luxius
29-11-2013, 16:51
No własnie sie zastanwiałem nad tym, bo znalazłem super okazje w Rawiczu i własciciela, ktory niewiele wie na temat swojego sprzetu i nic do niego nie ma...

http://tablica.pl/oferta/aparat-nikon-d90-super-cena-ID455u1.html#824a7746b8

zgera
29-11-2013, 18:09
Jeśli cena 1200 zł dotyczy aparatu z Nikkorem 18-200 to jest to trochę podejrzane.

Patryk546
29-11-2013, 22:48
Trochę? Bardzo podejrzane jak nic nie ma ani jakiś papierów pudełek, torby...

sasz87
29-11-2013, 22:54
Dla mnie dziwne wydaję się, że ktoś kto ten aparat ukradł sprzedaje go w sieci (chyba, że jest totalnym bez mózgiem, a o to w sumie nie trudno dzisiaj :) ) ten aparat musiał już przejść przez przynajmniej jedne ręce za super okazyjne pieniądze < 1200 zł :) i ktoś chce się go pozbyć, ale na to też są paragrafy jak nie ma dowodów, że kupił go legalnie.

Onsajt
29-11-2013, 23:06
OT
Gustowny koc/ręcznik.
Ciekawe jak ktoś ma urządzone wnętrze, że takowy do niego pasuje.

barracuda
30-11-2013, 09:43
I tak nie widzę możliwości żeby się skontaktować. A do Rawicza mam kawałek, więc nawet mógłbym podjechać.

Jednak znalazłem, jest numer GG. A w danych Olsztyn...

shaolin
30-11-2013, 09:54
Jest numer GG -> 49069714 ;)

Osoba niedawno zarejestrowana, brak papierow, pudelek, kabli, wszystkiego... bardzo podejrzane.

barracuda
30-11-2013, 10:00
Napisałem, zobaczymy czy będzie odpowiedź. Pytanie czy sprzedaż dotyczy też obiektywu, bo jeśli nie to cena jest normalna.

burz
30-11-2013, 18:27
Ogłoszenia już nie ma. Dostałeś odpowiedź?

barracuda
30-11-2013, 18:42
Nie, żadnej odpowiedzi.

TheKilla
30-11-2013, 20:52
No i ogłoszenia już nie ma...

Jędrula
01-12-2013, 22:36
Pewnie ten KTOŚu zobaczył niniejszy wątek i się zwinął. A swoją drogą, to oni w Rawiczu mają teraz w celach internet...?

warpman
01-12-2013, 23:12
Pewnie ten KTOŚu zobaczył niniejszy wątek i się zwinął. A swoją drogą, to oni w Rawiczu mają teraz w celach internet...?

:lol: Kto wie, do czego Unia dzisiaj dopłaca i na co rząd wydaje nasze podatki...

MrGzimski
15-12-2013, 20:16
Witam,
wczoraj z mieszkania w Tarnowie skradziono mi aparat fotograficzny NIKON D90 nr seryjny korpusu 7009507 w zestawie z obiektywem NIKKOR 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR o nr seryjnym 38032939. Aparat został skradziony przez cygana(rumuna) jak zwał tak zwał który rzekomo proponował perfumy i wchodził na chama do mieszkań tak wynika z relacji sąsiadów. Na moje nieszczęście mnie nie było w domu tylko Tato i nie usłyszał jak ktoś wchodzi... No ale nie ważne, aparat miał osłonę na wyświetlacz, od spodu była przykręcona stopa od statywu, charakterystyczne było to że po tym jak mi kiedyś upadł ukryszył się bolec od klapki trzymającej baterię. Po otwarciu klapka po prostu wypadała, a gdy była zamknięta nie dociskała dobrze baterii, do aparatu był jeszcze pas na ramie NIKON. Dla osoby uczciwej nagroda !!! Aparat zgłoszony jako skradziony na policji ze wszystkimi nr i charakterystycznymi cechami.