Zobacz pełną wersję : Czarny piątek
Znalezione przypadkiem jeżeli ktoś chciał np BF4 na mikołaja to dziś jest dobry dzień (https://www.origin.com/pl-pl/store/deals/pages/holidaysale-newreleases) aby kupić. BF4 78 pln fifa 90 pln niestety promocje tylko na pc.
Nowy BF bardzo fajna sprawa, jednak producent się za bardzo nie postarał i jest masa bugów i crashów.. Mnie "wsysło" niesamowicie i zostawiłem przy niej kilka ładnych godzin.
Nowy BF bardzo fajna sprawa, jednak producent się za bardzo nie postarał i jest masa bugów i crashów.. Mnie "wsysło" niesamowicie i zostawiłem przy niej kilka ładnych godzin.
kilka ? cholera ja juz mam ponad 200 a do konca miesiaca jeszcze dwie nocki w robocie :mrgreen:
Ja mam dopiero marne 154 h, ale cały czas walczę. Przeważnie grywam DM więc tam idzie mało punktów :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.