PDA

Zobacz pełną wersję : Czarny piątek



malibu
29-11-2013, 12:34
Znalezione przypadkiem jeżeli ktoś chciał np BF4 na mikołaja to dziś jest dobry dzień (https://www.origin.com/pl-pl/store/deals/pages/holidaysale-newreleases) aby kupić. BF4 78 pln fifa 90 pln niestety promocje tylko na pc.

bahuone
29-11-2013, 13:55
Nowy BF bardzo fajna sprawa, jednak producent się za bardzo nie postarał i jest masa bugów i crashów.. Mnie "wsysło" niesamowicie i zostawiłem przy niej kilka ładnych godzin.

eskimos
29-11-2013, 21:53
Nowy BF bardzo fajna sprawa, jednak producent się za bardzo nie postarał i jest masa bugów i crashów.. Mnie "wsysło" niesamowicie i zostawiłem przy niej kilka ładnych godzin.

kilka ? cholera ja juz mam ponad 200 a do konca miesiaca jeszcze dwie nocki w robocie :mrgreen:

bahuone
29-11-2013, 22:43
Ja mam dopiero marne 154 h, ale cały czas walczę. Przeważnie grywam DM więc tam idzie mało punktów :)