PDA

Zobacz pełną wersję : Wywołanie zdjęć - Kraków



shelby89
28-11-2013, 13:04
Witam! Szybkie pytanie - gdzie w Krakowie dobrze i tanio wywołać zdjęcia? Jakie macie doświadczenia?



Pozdrawiam!

Jaskier
28-11-2013, 13:37
diprint.pl ?

Badyl81
28-11-2013, 15:25
Mój głos też na diprint. Czornyj chyba im jakieś czary z maszynami robi ;) Bardzo rzetelna i fachowa obsługa. Robię tam odbitki od 3 lat chyba. Polecam.

stock
28-11-2013, 18:04
diprint :)

morzon
28-11-2013, 19:04
Jak potrzebuje tanio to diprint.
Jak potrzebuję bardzo dobrze to Ostrowski.

Tommy
29-11-2013, 01:35
Jak potrzebuje tanio to diprint.
Jak potrzebuję bardzo dobrze to Ostrowski.

Ja dokładnie tak samo :)

(a jak na szybko wieczorem to Saturn w GK)

shelby89
29-11-2013, 01:38
Dziękuje za porady:) A ogólnie jaki papier najczęściej wybieracie? Jaki format odbitek? Chodzi o album dla znajomych a doświadczenia w tej kwestii brak

krispike
29-11-2013, 09:01
Dziękuje za porady:) A ogólnie jaki papier najczęściej wybieracie? Jaki format odbitek?
jedwab 15x21

Tommy
29-11-2013, 14:00
ostatnio jedwab. format 15x21, czasem 13x18. U Ostrowskiego głównie 40x60 i 30x45 półmat

shelby89
01-12-2013, 13:42
Dzięki za odpowiedzi!:) Pozdrawiam!