Zobacz pełną wersję : Wywołanie zdjęć - Kraków
shelby89
28-11-2013, 13:04
Witam! Szybkie pytanie - gdzie w Krakowie dobrze i tanio wywołać zdjęcia? Jakie macie doświadczenia?
Pozdrawiam!
Mój głos też na diprint. Czornyj chyba im jakieś czary z maszynami robi ;) Bardzo rzetelna i fachowa obsługa. Robię tam odbitki od 3 lat chyba. Polecam.
Jak potrzebuje tanio to diprint.
Jak potrzebuję bardzo dobrze to Ostrowski.
Jak potrzebuje tanio to diprint.
Jak potrzebuję bardzo dobrze to Ostrowski.
Ja dokładnie tak samo :)
(a jak na szybko wieczorem to Saturn w GK)
shelby89
29-11-2013, 01:38
Dziękuje za porady:) A ogólnie jaki papier najczęściej wybieracie? Jaki format odbitek? Chodzi o album dla znajomych a doświadczenia w tej kwestii brak
krispike
29-11-2013, 09:01
Dziękuje za porady:) A ogólnie jaki papier najczęściej wybieracie? Jaki format odbitek?
jedwab 15x21
ostatnio jedwab. format 15x21, czasem 13x18. U Ostrowskiego głównie 40x60 i 30x45 półmat
shelby89
01-12-2013, 13:42
Dzięki za odpowiedzi!:) Pozdrawiam!
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.