PDA

Zobacz pełną wersję : 26 Listopad - Imieniny Nikon-a



Gr33nY
26-11-2013, 03:17
Witam
Jako że właśnie doczytałem że dziś są imieniny Nikona chciałem złożyć wszystkim forumowym Nikonom najserdeczniejsze życzenia ;)

Nikon - imię (Wikipedia) (http://pl.wikipedia.org/wiki/Nikon_%28imi%C4%99%29)

shaolin
26-11-2013, 04:29
Zielony Ty zyjeeeeeeeeeeeeeeeesz :shock:

Gr33nY
26-11-2013, 13:04
No jakoś tak się zdarzyło :P

!AGresT
26-11-2013, 13:32
Cóż, jak ktoś ma pod rząd 26 listopadów, to łatwo się zagubić.