Gr33nY
26-11-2013, 03:17
Witam
Jako że właśnie doczytałem że dziś są imieniny Nikona chciałem złożyć wszystkim forumowym Nikonom najserdeczniejsze życzenia ;)
Nikon - imię (Wikipedia) (http://pl.wikipedia.org/wiki/Nikon_%28imi%C4%99%29)
Jako że właśnie doczytałem że dziś są imieniny Nikona chciałem złożyć wszystkim forumowym Nikonom najserdeczniejsze życzenia ;)
Nikon - imię (Wikipedia) (http://pl.wikipedia.org/wiki/Nikon_%28imi%C4%99%29)