PDA

Zobacz pełną wersję : praca



konkl
25-11-2013, 18:50
a Wy jakie macie widoki/atrakcje w pracy??

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=548795718538728&set=a.103114179773553.6279.100002249143722&type=1&theater

;)

TMB
26-11-2013, 00:38
Moze lepiej w dziale Cafe? Jesli to Twoje zdjecie, to wrzuc zdjecia na forum bezposrednio, a nie odnoś się do portalu.