zbyszekD7000
22-11-2013, 19:56
mam taki problemik
jak chcę rozwinąć zakładkę Forum "narzędzia tematu" żeby na przykład subskrybować dany wątek to nie wybiera tylko przerzuca mnie na koniec strony tego wątku.
trochę to upierdliwe, a nie wiem co jest powodem i jak to zmienić
tak się dzieje w przeglądarce IE (win8.1)
jak to samo robię pod Firefoxem to działa jak należy
potrafi ktoś podpowiedzieć co zrobić aby działało prawidłowo
jak chcę rozwinąć zakładkę Forum "narzędzia tematu" żeby na przykład subskrybować dany wątek to nie wybiera tylko przerzuca mnie na koniec strony tego wątku.
trochę to upierdliwe, a nie wiem co jest powodem i jak to zmienić
tak się dzieje w przeglądarce IE (win8.1)
jak to samo robię pod Firefoxem to działa jak należy
potrafi ktoś podpowiedzieć co zrobić aby działało prawidłowo