PDA

Zobacz pełną wersję : problemik z Forum "narzędzia tematu"



zbyszekD7000
22-11-2013, 19:56
mam taki problemik
jak chcę rozwinąć zakładkę Forum "narzędzia tematu" żeby na przykład subskrybować dany wątek to nie wybiera tylko przerzuca mnie na koniec strony tego wątku.
trochę to upierdliwe, a nie wiem co jest powodem i jak to zmienić
tak się dzieje w przeglądarce IE (win8.1)
jak to samo robię pod Firefoxem to działa jak należy

potrafi ktoś podpowiedzieć co zrobić aby działało prawidłowo

MstrG
22-11-2013, 22:20
Która wersja IE?

zbyszekD7000
22-11-2013, 23:59
Chyba 11 ta co jest wbudowana w win 8.1

edit: tak 11.0.1