PDA

Zobacz pełną wersję : przed i po :)



bogdi64
20-11-2013, 20:05
http://anygag.com/2013/11/12/photos/1384226433/

Badol
20-11-2013, 20:17
exta!!! muszę sobie takie zrobić :P

credka
20-11-2013, 20:36
Smutny dokument przemijalności...

Onsajt
20-11-2013, 21:12
No właśnie - przykro na to patrzeć.
Tyle warte to życie.

stock
20-11-2013, 21:14
zgadza się - ale pomysł świetny. Widziałem już tego sporo i zawsze rogal mi się cieszy :)

Osz w morde - ile ja mam kretyńskich zdjęć z młodości....:) Będzie co robić :)