Zobacz pełną wersję : przed i po :)
http://anygag.com/2013/11/12/photos/1384226433/
exta!!! muszę sobie takie zrobić :P
Smutny dokument przemijalności...
No właśnie - przykro na to patrzeć.
Tyle warte to życie.
zgadza się - ale pomysł świetny. Widziałem już tego sporo i zawsze rogal mi się cieszy :)
Osz w morde - ile ja mam kretyńskich zdjęć z młodości....:) Będzie co robić :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.