PDA

Zobacz pełną wersję : "pan od promocji nikona"....



luxius
15-11-2013, 17:37
http://piotrblawicki.com/zdjecie-przy-iso-100-000-jak-przy-iso-400iso-100-000-photo-just-like-the-photo-with-iso-400/

shaolin
15-11-2013, 17:56
...z tym matrixem to troche przesadzil... :twisted:

freefly
15-11-2013, 18:14
Luxius, ten kto zna się sprzęcie, powinien pracować w serwisie. A ten co umie handlować w sklepie. Handel polega na tym, żeby sprzedawać z jak najlepszym skutkiem i znaleźć jelenia na wszystko co można sprzedać.