!AGresT
15-11-2013, 14:07
Jak to się mówi, łabędzi śpiew?
http://wyborcza.pl/1,75477,14957475,Wyobrazacie_sobie_gazete_bez_zdje c__Taka_ukazala_sie.html
http://wyborcza.pl/1,75477,14957475,Wyobrazacie_sobie_gazete_bez_zdje c__Taka_ukazala_sie.html
Zobacz pełną wersję : Gazeta bez zdjęć