Zobacz pełną wersję : pasja :)
Fortaigne
14-11-2013, 20:39
jeden kolega ma naprawdę pasję :D
http://tablica.pl/oferta/kolekcja-lustrzanek-48-szt-obiektywow-i-inne-ID45BZp.html
Lena&TheShadow
14-11-2013, 21:14
Fajne ale tylko 20 lat za późno...
Krys86tian
14-11-2013, 22:22
eh gdybym robił knajpę to do wystroju jak znalazł :)
w większości starocie ze średnią szklarnią. Ale tak na półkę czy jak wspomniano do knajpy to jak znalazł :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.