PDA

Zobacz pełną wersję : Dla użytkowników iPhone 5 - pytanie



fumio
14-11-2013, 13:52
Witam,

Szukałem czy jest tu grupa odnośnie produktów Apple ale nie znalazłem.
Moje pytanie. Znajomy ma iPhone 5 i ma taki motyw:
ktoś do niego dzwoni pierwszy raz i słyszy sygnał zajętości. Następnie niezwłocznie
dzwoni po raz drugi i normalnie jest sygnał dzwonienia można odebrać i rozmawiać.
Jest to reguła. Wygląda, że jest to chyba problem z telefonem bo przełożyłem kartę
SIM do innego iPhona i działało normalnie. Zastanawiam się czy nie jest to jakieś
ustawienie w telefonie? Operator T-Moblie nie był w stanie pomóc.

Dzięki i pozdrawiam.

stock
14-11-2013, 13:55
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=210104

słabo szukasz :)

qualin
14-11-2013, 13:56
Tudziez tutaj: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=140062

fumio
14-11-2013, 13:58
Ok przenoszę temat właśnie tam ;-)

Dz.