fumio
14-11-2013, 13:52
Witam,
Szukałem czy jest tu grupa odnośnie produktów Apple ale nie znalazłem.
Moje pytanie. Znajomy ma iPhone 5 i ma taki motyw:
ktoś do niego dzwoni pierwszy raz i słyszy sygnał zajętości. Następnie niezwłocznie
dzwoni po raz drugi i normalnie jest sygnał dzwonienia można odebrać i rozmawiać.
Jest to reguła. Wygląda, że jest to chyba problem z telefonem bo przełożyłem kartę
SIM do innego iPhona i działało normalnie. Zastanawiam się czy nie jest to jakieś
ustawienie w telefonie? Operator T-Moblie nie był w stanie pomóc.
Dzięki i pozdrawiam.
Szukałem czy jest tu grupa odnośnie produktów Apple ale nie znalazłem.
Moje pytanie. Znajomy ma iPhone 5 i ma taki motyw:
ktoś do niego dzwoni pierwszy raz i słyszy sygnał zajętości. Następnie niezwłocznie
dzwoni po raz drugi i normalnie jest sygnał dzwonienia można odebrać i rozmawiać.
Jest to reguła. Wygląda, że jest to chyba problem z telefonem bo przełożyłem kartę
SIM do innego iPhona i działało normalnie. Zastanawiam się czy nie jest to jakieś
ustawienie w telefonie? Operator T-Moblie nie był w stanie pomóc.
Dzięki i pozdrawiam.