PDA

Zobacz pełną wersję : Eye-Fi - brak menu w aparacie



cezet
13-11-2013, 21:23
Witam,

Napaliłem się jak szczerbaty na suchary i postanowiłem kupić kartę z WiFi. W międzyczasie trafiłem na informację o sporej prądożerności owych kart, więc kupiłem sobie wynalazek firmy ezShare, który jest wyposażony w wyłącznik WiFi.

Po zamontowaniu karty i sformatowaniu jej w aparacie powinno wyświetlić się dodatkowe menu, a tu klops - nic.

Karta na bank działa, bo na telefon poprzez apkę ezShare dają się zdjęcia przesłać.

Macie jakieś pomysły ?

GonzoG
13-11-2013, 21:33
Witam,

Napaliłem się jak szczerbaty na suchary i postanowiłem kupić kartę z WiFi. W międzyczasie trafiłem na informację o sporej prądożerności owych kart, więc kupiłem sobie wynalazek firmy ezShare, który jest wyposażony w wyłącznik WiFi.

Po zamontowaniu karty i sformatowaniu jej w aparacie powinno wyświetlić się dodatkowe menu, a tu klops - nic.

Karta na bank działa, bo na telefon poprzez apkę ezShare dają się zdjęcia przesłać.

Macie jakieś pomysły ?

A czy jest tam coś napisane, że jest to menu do kart EzShare ?? Czy do Eye-Fi ??

Włóż Eye-Fi to się pokaże.

cezet
13-11-2013, 22:06
Wszystko jasne :-)

Podziękował