cezet
13-11-2013, 21:23
Witam,
Napaliłem się jak szczerbaty na suchary i postanowiłem kupić kartę z WiFi. W międzyczasie trafiłem na informację o sporej prądożerności owych kart, więc kupiłem sobie wynalazek firmy ezShare, który jest wyposażony w wyłącznik WiFi.
Po zamontowaniu karty i sformatowaniu jej w aparacie powinno wyświetlić się dodatkowe menu, a tu klops - nic.
Karta na bank działa, bo na telefon poprzez apkę ezShare dają się zdjęcia przesłać.
Macie jakieś pomysły ?
Napaliłem się jak szczerbaty na suchary i postanowiłem kupić kartę z WiFi. W międzyczasie trafiłem na informację o sporej prądożerności owych kart, więc kupiłem sobie wynalazek firmy ezShare, który jest wyposażony w wyłącznik WiFi.
Po zamontowaniu karty i sformatowaniu jej w aparacie powinno wyświetlić się dodatkowe menu, a tu klops - nic.
Karta na bank działa, bo na telefon poprzez apkę ezShare dają się zdjęcia przesłać.
Macie jakieś pomysły ?