PDA

Zobacz pełną wersję : glass photography



iicd2386cd
13-11-2013, 02:23
witajcie, znalazlem pewna pania ktora robi zdjecia za pomocą szkła mianowicie tworzy tak jakby widoki,


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/946344_10151694395701639_2145816704_n.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1069962_517436994996969_463022801_n.jpg)


ktos ma jakiś pomysł jak ona to robi ? szukałem w necie ale nic nie znalazłem :( moze ktoś pomoże ?

6868
13-11-2013, 10:03
Chyba tak (http://www.jerpointglass.com/Upload/images/IMG_1190v1.jpg) :-)
Link z tej (http://www.jerpointglass.com/Info-Centre/Information-Centre/The-Vessels-Photography-Exhibition-By-Derville-Conroy) strony www.

iicd2386cd
13-11-2013, 22:08
Chyba tak (http://www.jerpointglass.com/Upload/images/IMG_1190v1.jpg) :-)
Link z tej (http://www.jerpointglass.com/Info-Centre/Information-Centre/The-Vessels-Photography-Exhibition-By-Derville-Conroy) strony www.

Nadal nie mam pojecia jak ona to robi ... swieci na płótno i robi temu zdjecie czy robi zdjecie samemu szkłu tyle ze nie łapie focusa na szkło tylko gdzieś dalej ... ??

Ps. Strasznie fajnie to wyglada:)