iicd2386cd
13-11-2013, 02:23
witajcie, znalazlem pewna pania ktora robi zdjecia za pomocą szkła mianowicie tworzy tak jakby widoki,
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/946344_10151694395701639_2145816704_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1069962_517436994996969_463022801_n.jpg)
ktos ma jakiś pomysł jak ona to robi ? szukałem w necie ale nic nie znalazłem :( moze ktoś pomoże ?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/946344_10151694395701639_2145816704_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1069962_517436994996969_463022801_n.jpg)
ktos ma jakiś pomysł jak ona to robi ? szukałem w necie ale nic nie znalazłem :( moze ktoś pomoże ?