PDA

Zobacz pełną wersję : SPAM na forum



docxxx
11-11-2013, 22:09
Na moje PM trafiło takie info od Admininfo:

Zapraszam do przeczytania artykułu http://wiadomosci.koon.pl/?p=8

Domyślam się, że to SPAM, lub poboczna działalność admina ;)

J@sió
11-11-2013, 22:20
Też to przed chwilą dostałem

Jarkod
11-11-2013, 22:24
Niestety, jest na więcej.

GoOrange
11-11-2013, 22:34
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=239110

fafniak
11-11-2013, 22:35
też dostałem
wlazłem na strone a tam instrukcja wysłania sms-a przyjecia jakiegos kodu...

ekonet
11-11-2013, 22:41
Się już dziada skasowało. ;)

docxxx
11-11-2013, 22:47
Dobra ekonet przyznaj, że to Ty!

ekonet
11-11-2013, 22:52
Dobra ekonet przyznaj, że to Ty!
Jasne, bo ja nie mam co robić... ;)

Gorbin
12-11-2013, 19:17
Oni robią testy na iloraz inteligencji :).