Zobacz pełną wersję : SPAM na forum
Na moje PM trafiło takie info od Admininfo:
Zapraszam do przeczytania artykułu http://wiadomosci.koon.pl/?p=8
Domyślam się, że to SPAM, lub poboczna działalność admina ;)
Też to przed chwilą dostałem
Niestety, jest na więcej.
GoOrange
11-11-2013, 22:34
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=239110
też dostałem
wlazłem na strone a tam instrukcja wysłania sms-a przyjecia jakiegos kodu...
Się już dziada skasowało. ;)
Dobra ekonet przyznaj, że to Ty!
Dobra ekonet przyznaj, że to Ty!
Jasne, bo ja nie mam co robić... ;)
Oni robią testy na iloraz inteligencji :).
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.