kafa
11-11-2013, 20:59
Witam wszystkich serdecznie,
8 października 2013 roku włamano mi się do mieszkania we Wrocławiu
Skradziono:
- aparat Nikon D90 body - No. 6853759
- obiektyw Nikkor 18-105 ED - No. 34674110
- obiektyw Nikkor 18-55 mm
- obiektyw analogowy Nikkor 135 mm (Nikkor-Q Auto [Nippon Kogaku Japan])
- aparat analogowy Zenit EM + obiektyw Helios 50 mm i Pentacon 50 mm
- dwie torby fotograficzne - jedna mniejsza- na jeden aparat z obiektywem, druga większa - na aparat + pozostałe akcesoria fotogarficzne
- akcesoria fotograficzne typu ładowarka, kable, dekielki, tulipan, filtr polaryzacyjny hama na obiektyw 18-55 mm
- karta pamięci SD san disk 16 gb
- dysk zewnętrzny o pojemności 500 Gb [My Passport Essential] - numer WXH1E30JH978T
itp.
Jeżeli ktokolwiek z Was natknął by się na w/w sprzęt, byłabym wdzięczna za kontakt: [email protected]
będę wdzięczna za pomoc !
Anna.
8 października 2013 roku włamano mi się do mieszkania we Wrocławiu
Skradziono:
- aparat Nikon D90 body - No. 6853759
- obiektyw Nikkor 18-105 ED - No. 34674110
- obiektyw Nikkor 18-55 mm
- obiektyw analogowy Nikkor 135 mm (Nikkor-Q Auto [Nippon Kogaku Japan])
- aparat analogowy Zenit EM + obiektyw Helios 50 mm i Pentacon 50 mm
- dwie torby fotograficzne - jedna mniejsza- na jeden aparat z obiektywem, druga większa - na aparat + pozostałe akcesoria fotogarficzne
- akcesoria fotograficzne typu ładowarka, kable, dekielki, tulipan, filtr polaryzacyjny hama na obiektyw 18-55 mm
- karta pamięci SD san disk 16 gb
- dysk zewnętrzny o pojemności 500 Gb [My Passport Essential] - numer WXH1E30JH978T
itp.
Jeżeli ktokolwiek z Was natknął by się na w/w sprzęt, byłabym wdzięczna za kontakt: [email protected]
będę wdzięczna za pomoc !
Anna.