PDA

Zobacz pełną wersję : skradziony sprzęt !!



kafa
11-11-2013, 20:59
Witam wszystkich serdecznie,

8 października 2013 roku włamano mi się do mieszkania we Wrocławiu

Skradziono:
- aparat Nikon D90 body - No. 6853759
- obiektyw Nikkor 18-105 ED - No. 34674110
- obiektyw Nikkor 18-55 mm
- obiektyw analogowy Nikkor 135 mm (Nikkor-Q Auto [Nippon Kogaku Japan])
- aparat analogowy Zenit EM + obiektyw Helios 50 mm i Pentacon 50 mm
- dwie torby fotograficzne - jedna mniejsza- na jeden aparat z obiektywem, druga większa - na aparat + pozostałe akcesoria fotogarficzne
- akcesoria fotograficzne typu ładowarka, kable, dekielki, tulipan, filtr polaryzacyjny hama na obiektyw 18-55 mm
- karta pamięci SD san disk 16 gb
- dysk zewnętrzny o pojemności 500 Gb [My Passport Essential] - numer WXH1E30JH978T
itp.

Jeżeli ktokolwiek z Was natknął by się na w/w sprzęt, byłabym wdzięczna za kontakt: [email protected]

będę wdzięczna za pomoc !

Anna.

sasz87
11-11-2013, 21:22
Ehhh i pomyśleć, że każdego to może spotkać. Człowiek pracuje na sprzęt, kupuje na raty, kompletuje latami myśląc co będzie następnym zakupem, często tym sprzętem zarabia, a tu taki s.....n w jednej chwili wszystko niszczy :/ dobry dzień by powiedzieć : "Nie o taką Polskę walczono". Zgłaszaj na Policję, a nóż widelec może po numerach seryjnych kiedyś ktoś wpadnie, może to jakaś grupa co obrabia mieszkania i niedługo podwinie im się noga. Jak z telefonami komórkowymi, radiami samochodowymi czasami przy kontrolach sprawdzają numery seryjne (chociaż chyba już rzadko) tak z aparatami nie wiem, trochę dziwna sytuacja jak by na wakacjach z rodziną wyrywkowo to robili.