Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc w doborze czcionki do tatuażu
Witam mam problem Chciałbym zrobić sobie tatuaż tylko mam problem z doborem czcionki.
Tatuaż miałby sie mieścić na nadgarstku napis : One life to live
Proszę bardzo o propozycje.
(jeżeli zły dział proszę o przeniesienie w odpowiedni)
RobertMiernik
11-11-2013, 17:07
Comic Sans...
Cyrylica to nie czcionka(ani krój pisma), ale alfabet ;-)
Skoro już mowa o cyrylicy, to zamiast po angielsku lepiej grażdanką po rosyjsku: Одна жизнь, чтобы жить :p
A to musi być po angielsku?
Bo mi się podoba np po khmersku - fajny alfabet mają :)
Z pewnością chwalić się tym już nie musisz :D
Ja też jestem za Comic Sans.
No jak zwykle - same rzeczowe, inteligentne, dowcipne i celne uwagi - Tadeusz Drozda by takich nie wymyślił.
Człowiek spytał kulturalnie, nie nam oceniać jego motywy, jeśli nie ma 12 lat i nie krzywdzi nikogo to jego sprawa/problem.
A pewnie większość sama by sobie wytatuowała "nikon" za jakiś gadżet - obiektyw, koszulka, długopis, breloczek...
dominikpl72
11-11-2013, 20:58
Kroj jak kroj ale ja bym zdecydowanie sugerowal jakis darmowy font zeby sie wlasciciciele praw autorskich nie czepiali. W koncu trudno bedzie sie wyprzec faktu uzywania czcionki :-)
.:Gerard:.
11-11-2013, 23:11
link do czcionek (http://fonty24.pl/c/18/stare_angielskie/?order=top)
Tatuaż, przy pierwszym mówili mi "ciekawe kiedy zrobisz drugi ?" a teraz chodzi mi po głowie trzeci .... .
times new roman oczywiście.
Boryszuk
12-11-2013, 13:34
teraz chodzi mi po głowie trzeci .... .
Kiedyś słyszałem twierdzenie, że nie ma ludzi z dwoma tatuażami. Albo jeden i nigdy więcej albo chce się więcej i więcej
(ci, którzy mają 2 mieszczą się w granicach błędu statystycznego. Ja na przykład jestem w fazie przejściowej)
Ja mam jeden od ponad 20 lat i cały czas kombinuję, jaki następny :)
Boryszuk
12-11-2013, 13:51
Ja15 lat czekałem żeby zrobić drugi. W zeszły czwartek 4 godziny siedziałem na stole :-)
A może tą samą czcionką co słynne "why so serious?" z Batmana?
http://tapety.joe.pl/tapeta/komiksowe/batman/why-so-serious.jpg
.:Gerard:.
12-11-2013, 21:30
Ja15 lat czekałem żeby zrobić drugi. W zeszły czwartek 4 godziny siedziałem na stole :-)
No to chwal się :)
jakiś motyw, napis ?
cały czas kombinuję, jaki następny :)
Mam ten sam problem :)
Musi siąść na mnie Wena :D to może coś sobie wy-szkicuje.
Boryszuk
12-11-2013, 21:35
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img31.imageshack.us/img31/593/5pk2.jpg)
Dori, ten napis ma byc w poprzek czy wzdluz nadgarstka?
RobertMiernik
12-11-2013, 21:36
ekstremalnie...
.:Gerard:.
12-11-2013, 23:17
.... ale jak to ;)
Frankenstein
a myślałem ze będzie Borsuk/świnia albo oreł :D
ja szykuje plecy do rzeźbienia.
tu masz spory wybór, ale już sam musisz wybrać co ci odpowiada
http://www.dafont.com/
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.