PDA

Zobacz pełną wersję : Duży i stosunkowo niedrogi plecak?



elanek
08-11-2013, 18:48
Szukam plecaka na:
D700 + Sigma 70-200 OS
D700 + Nikkor 17-35
Chodzi o to żeby pomieścił oba zestawy z obiektywami podpiętymi do aparatów, a nawet żeby Sigma miała zapięty tulipan.

Jeśli pomieści więcej to lux, np.:
D90 luzem
Nikkor 10,5
Nikkor 50
Nikkor 85
Tamron 17-50
Samyang 14
Nikon SB 800
Nikon SB 700

Jest to możliwe? Chodzi mi przede wszystkim o dwa pierwsze zestawy.

leszek225
09-11-2013, 18:41
Polecam Lowepro Pro Runner 450 AW, napewno zmieszcza sie te dwa zestawt + cos z poniższego zestawu obiektywów.

tedd
14-11-2013, 10:37
Użwam Naneu Pro K3L. Jest tam komora górna i dolna, więc oba takie zestawy wejdą bez problemu. Ze 3 - 4 szkła jeszcze by dołożył, lampy wejdą luźno w kieszeniach bocznych, i jeszcze zostanie coś miejsca na drobnicę.

moshica
14-11-2013, 13:51
Wejdą Ci dwa D700 z podpiętymi szkłami jak S 70-200 ?

elanek
15-11-2013, 10:03
Nowa Sigma to kawał szkła, muszę wziąć torbę i w sobotę po Krakowie posprawdzać plecaki w sklepach.

moshica
15-11-2013, 11:35
Elanek tak zrób, bo potem będziesz nosił "kota w worku" ;-)

rutra70
17-11-2013, 23:02
Używam Tamrac Expedition 4x i mieści D700 z gripem i podpiętym N 70-200 VR I plus inne małe szkła, ale ciasno jest masakrycznie. Są też większe modele np 6x, które moim zdaniem powinien zmieścić cały Twój ekwipunek. Tak się składa, że akurat w Krakowie ten plecak jest w jednym sklepie w najlepszej cenie ale na zamówienie. Zobacz na wyszukiwarce. Tamraca używam o dobrych paru lat i zawsze się sprawdzał. Moim zdaniem idealny wybór. W najbliższym czasie będę zmieniał właśnie na ten z symbolem 6x.