PDA

Zobacz pełną wersję : Brak wizualnego i dźwiękowego powiadomienia o nowej poczcie



manfred
08-11-2013, 08:33
Tak jak w temacie W7 64 bit MO 2010. Ustawiłem opcje zaawansowane przypomnienia dźwięk. Pomimo że dostaję nowy list nie ma powiadomienia dźwiękowego ani okienka i nagłowka. Nie wiem gdzie leży problem i proszę o pomoc

ladygrey
08-11-2013, 11:45
Na pasku systemowym masz ikonkę głośnika (ogólna głośność) - Kliknij ją, na dole jest niebieski link mikser, kliknij i tam masz "poszczególne źródła dźwięków", na liście masz system lub dodatkowo aplikację z MS2010, zapewne jedna z nich jest wyciszona