docxxx
08-11-2013, 01:19
Koledzy, obecnie mam Sony ICD-PX312,
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/2286501110sonyicdpx312-2.jpg
źródło (http://static1.skapiec.pl/2286501-1-1-0-sony-icd-px312.jpg)
ale mogę go oddać i kupić sobie nowy, tak do 300-400 zł. Po prostu mam taką okazję, bo normalnie jestem zadowolony z niego.
Używam go do wywiadów z zawodnikami, do nagrania konferencji itd. Czy warto brać coś lepszego? No właśnie, co? Co takiego będę miał za kilka stów więcej?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/2286501110sonyicdpx312-2.jpg
źródło (http://static1.skapiec.pl/2286501-1-1-0-sony-icd-px312.jpg)
ale mogę go oddać i kupić sobie nowy, tak do 300-400 zł. Po prostu mam taką okazję, bo normalnie jestem zadowolony z niego.
Używam go do wywiadów z zawodnikami, do nagrania konferencji itd. Czy warto brać coś lepszego? No właśnie, co? Co takiego będę miał za kilka stów więcej?