PDA

Zobacz pełną wersję : Bhp pracy fotografa



pozaswiatemslow
07-11-2013, 20:27
Hej:)Poszukuję materiałów do oceny ryzyka pracy fotografa(jakieś artykuły, własne doświadczenia).
Będę wdzięczna za adres linka lub inną informację.

Kurtz
07-11-2013, 21:13
Z własnych i zaobserwowanych sytuacji, głównie w kontekście reportażu ( głównie Warszawa ): Możesz dostać kostką brukową, np w głowę, gazem po oczach, pałą po krzyżu, "zgubić" sprzęt kiedy wytrąci Ci go bijąca/spychająca Cię policja, która akurat prowadzi akcję "uspokajania" tłumu, dostaniesz łokciem w tłumie, bądź zdenerwowany lewak będzie próbował Cię uderzyć, że robisz mu zdjęcia, a masz przyklejoną naklejkę z flaga i orłem. Możesz zostać pobity przez straż miejską, polityka, dziennikarza, celebrytę jeżeli nie jesteś fotoreporterem mainstreamowych mediów i zadajesz trudne pytania, bądź jesteś w złym miejscu w złym czasie.

matbe
07-11-2013, 21:24
Mistrz :lol:

elanek
08-11-2013, 01:02
pałą po krzyżu,

Bądź krzyżem po pale...

Tommy
08-11-2013, 01:18
chyba tak ogólnie dla fotografa się nie da (no może poza tym żeby kilka minut jakąś długą lufą nie wpatrywać się w słońce)
natomiast odpowiedzi może być tak dużo jak przy ogólnym pytaniu 'zasady bhp w pracy'. jedni fotografują pożary, inni powodzie, dzikie zwierzęta, kwiatki, bratki itd :)
gdzie człowiek fotografuje, tam ryzyko spore ;)

FHR
08-11-2013, 01:32
jedni fotografują pożary

Naprawdę są tacy popaprańcy? :shock:


;)

!AGresT
08-11-2013, 08:00
Elanek i FHR :) :) :)

nigel
08-11-2013, 08:25
Bądź krzyżem po pale...

Ała !!! :)
Poza tym, to już chyba pod obrazę uczuć podpada :)

Tommy
08-11-2013, 12:51
Naprawdę są tacy popaprańcy? :shock:


;)

serio! widziałem tu kiedyś na forum prace takiego gościa który razem z sikawką niesie aparat do pożaru! mówię Ci, ale musisz sam kiedyś zobaczyć bo nie uwierzysz normalnie że nawet takie dewiacje się zdarzają! ;)

Kurtz
08-11-2013, 15:01
GoPro na sikawce albo na kasku - to mogłoby być całkiem niezłe... ;)

FHR
08-11-2013, 19:02
GoPro na sikawce albo na kasku - to mogłoby być całkiem niezłe... ;)

Prądownicy i hełmie, ignorancie! :razz:

6868
09-11-2013, 09:26
Prądownicy i hełmie, ignorancie! :razz:
Mial na mysli na sikawce w rozporku. Majac krótkie nóżki, będzie a'la z żabiej perspektywy ;-):razz: