jbrLAB
07-11-2013, 11:28
Powinniśmy napisać zdanie o nas... tylko co mamy napisać? Kolejny post o tym, że robimy fajne odbitki i wydruki? A może kolejną reklamę z wielkim napisem PROMOCJA!? No to może dwadzieścia punktów w których opiszemy co robimy? Tego wszystkiego nie będziemy pisać, ponieważ każda dobra pracownia mogłaby napisać pewnie to samo. Poza tym Użytkownicy Forum i tak traktują takie rzeczy jak spam.
Napiszemy w takim razie o tym, że zrobiliśmy bardzo wiele, żeby przenosić fotografię na papier możliwie jak najlepiej. Zebraliśmy urządzenia, które dają duże możliwości i można je dostosować do swoich wymagań. Zaprosiliśmy do współpracy dobrych fachowców, którzy pomogli nam opracować system dający dobre efekty. Na pierwszym miejscu postawiliśmy jakość - a co za tym idzie - tylko materiały eksploatacyjne i papiery wysokiej jakości. Postawiliśmy na zarządzanie barwą na dobrym poziomie. Czornyj postarał się, żeby z LABu wycisnąć absolutnie wszystko co się da. Oprofilował wszystko co się dało oprofilować ;) Postawiliśmy na fine-art, bo po co stawiać kolejnego Epsona na zwykłych papierach? Postawiliśmy na współpracę z naszymi Klientami.
O tym co robimy przeczytacie na naszej stronie www. O tym jak to robimy możecie przekonać się sami - w zasadzie w każdej chwili. To jedyny sposób, żeby ocenić gdzie jest fajniej, lepiej, przystępniej... a nade wszystko w miłej atmosferze. Bo dla nas przenoszenie fotografii na papier to coś więcej niż kilka godzin pracy dziennie. Wszystko co do tej pory zrobiliśmy w tym zakresie, budowaliśmy pod kątem własnych wymagań. Teraz chcemy naszym doświadczeniem podzielić się z Wami.
Wiemy, że informacja o naszej pracowni pojawiła się już na Forum. Cieszymy się bardzo, że w dobrym kontekście. ;) Dziękujemy Administracji Forum za umożliwienie nam kontaktu z Użytkownikami i dyskusji na Forum.
No i cóż - mamy nadzieję, że nie będzie strasznie być "nowym" na wśród Was... ;)
Pozdrawiamy i zapraszamy
jbrLAB
Napiszemy w takim razie o tym, że zrobiliśmy bardzo wiele, żeby przenosić fotografię na papier możliwie jak najlepiej. Zebraliśmy urządzenia, które dają duże możliwości i można je dostosować do swoich wymagań. Zaprosiliśmy do współpracy dobrych fachowców, którzy pomogli nam opracować system dający dobre efekty. Na pierwszym miejscu postawiliśmy jakość - a co za tym idzie - tylko materiały eksploatacyjne i papiery wysokiej jakości. Postawiliśmy na zarządzanie barwą na dobrym poziomie. Czornyj postarał się, żeby z LABu wycisnąć absolutnie wszystko co się da. Oprofilował wszystko co się dało oprofilować ;) Postawiliśmy na fine-art, bo po co stawiać kolejnego Epsona na zwykłych papierach? Postawiliśmy na współpracę z naszymi Klientami.
O tym co robimy przeczytacie na naszej stronie www. O tym jak to robimy możecie przekonać się sami - w zasadzie w każdej chwili. To jedyny sposób, żeby ocenić gdzie jest fajniej, lepiej, przystępniej... a nade wszystko w miłej atmosferze. Bo dla nas przenoszenie fotografii na papier to coś więcej niż kilka godzin pracy dziennie. Wszystko co do tej pory zrobiliśmy w tym zakresie, budowaliśmy pod kątem własnych wymagań. Teraz chcemy naszym doświadczeniem podzielić się z Wami.
Wiemy, że informacja o naszej pracowni pojawiła się już na Forum. Cieszymy się bardzo, że w dobrym kontekście. ;) Dziękujemy Administracji Forum za umożliwienie nam kontaktu z Użytkownikami i dyskusji na Forum.
No i cóż - mamy nadzieję, że nie będzie strasznie być "nowym" na wśród Was... ;)
Pozdrawiamy i zapraszamy
jbrLAB