PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję ciekawych miejsc.



Andy_O
15-04-2007, 00:24
Poszukuję ciekawych miejsc w obiektach zamkniętych lub w pobliżu nich, w rejonie Warszawy. Nie chodzi mi o wskazywanie "tam jest coś ciekawego", prośba skierowana jest do posiadaczy takich miejsc ew. ich dysponentów, którzy mogą zapewnić bezpieczeństwo i zamknięcie obiektu dla osób postronnych. Wchodzi w grę zapłata.

Miejsca od ruin przez wnętrza z lat 60tych do wnętrz nowoczesnych. NIE jest potrzebny dostęp do prądu.

Szczególnie poszukuję miejsca przypominającego salę operacyjną.

Informacje proszę kierować na andrzej@andrzejorlowski.com

sailor
18-04-2007, 09:15
podbije watek do gory a przy okazji przylacze sie szukajac takich miejsc w Poznaniu i okolicach :)

Miqel
18-04-2007, 11:40
Jeśli to możliwe ja też chetnie się dołączę do prośby o miejsa w Warszawie i okolicach. Również zapłata wchodzi w grę.
Andy_O - nie masz chyba mi za złe że się podpinam pod Twój wątek. informacje poproszę na zagorny@o2.pl

Andy_O
18-04-2007, 13:37
Myślę, że to samo miejsce każdy z nas pokaże zupełnie inaczej, więc nie ma problemu :-)

Phoenix
20-04-2007, 15:02
Myślę, że to samo miejsce każdy z nas pokaże zupełnie inaczej, więc nie ma problemu :-)

A byles w fortach na Bemowie?, co prawda ogolnie dostepne, czasem ciemne, ale tez mozna cos "splodzic", kolo hal expo centre (Pradzynskiego), sa takie dwa okragle wielkie budynki po gazowni prawdopodobnie, niesamowite miejsce do focenia (mocno oszklone) , ale brak danych czy mozna latwo wejsc ;) :D

jestem z Bydgoszczy jakby co...wiec wiecej nie powiem :)