PDA

Zobacz pełną wersję : Całkiem fajny gadżet, ale tylko dla Azjaty :|



zako
06-11-2013, 12:08
http://futomaki.pl/2013/11/06/limitowany-budzik-nikona-z-okazji-85-lat-obiektywow-nikkor/

shaolin
06-11-2013, 12:18
Chyba chciales napisac dla Japonczyka bo u mnie tego nie daja, a tu jest wystarczajaco duzo Azjatow ;) ;)

Gadzet niezly, ale mogli dac dzwiek rozbryzgujacego sie oleju na matrycy, bo to predzej kogos obudzi niz bardzo przyjemny dzwiek migawki D4 ;)

zako
06-11-2013, 12:35
Chyba chciales napisac dla Japonczyka bo u mnie tego nie daja, a tu jest wystarczajaco duzo Azjatow ;) ;)

Gadzet niezly, ale mogli dac dzwiek rozbryzgujacego sie oleju na matrycy, bo to predzej kogos obudzi niz bardzo przyjemny dzwiek migawki D4 ;)

Mea culpa - dla Japończyka :)

Komu bryzga, ten pewnie zasnąć nie może. Gadżet tedy zbędny :)

skosiarek
06-11-2013, 12:38
W Japonii chyba inaczej lata lecą, bo w tytule jest 85-lecie, a na zdjęciu jest takie logo, na którym jest: "80 years | NIKKOR Lenses" :)

Budzik fajny.

credka
06-11-2013, 12:39
Fajny budzik, wygląda jak prawdziwy...
Budzisz się jak co dzień, walisz budzikiem w podłogę... budzik dalej gdzieś tam ryczy, budzikuje jak to budzik... dopiero po długiej chwili dociera do ciebie, że tym razem właśnie straciłeś obiektyw... ;)

arecki
06-11-2013, 12:41
zapewne się niedługo pojawi na ebaju ;-)

TMB
06-11-2013, 19:42
Czadowy!! :) Szkoda, że aż tak "limitowany"

gryson
06-11-2013, 22:40
Trzeba wierzyć w pomysłowość i możliwości pozostałych Azjatów, wkrótce podrobią i będzie można nabyć drogą kupna ;)