Zobacz pełną wersję : Całkiem fajny gadżet, ale tylko dla Azjaty :|
http://futomaki.pl/2013/11/06/limitowany-budzik-nikona-z-okazji-85-lat-obiektywow-nikkor/
Chyba chciales napisac dla Japonczyka bo u mnie tego nie daja, a tu jest wystarczajaco duzo Azjatow ;) ;)
Gadzet niezly, ale mogli dac dzwiek rozbryzgujacego sie oleju na matrycy, bo to predzej kogos obudzi niz bardzo przyjemny dzwiek migawki D4 ;)
Chyba chciales napisac dla Japonczyka bo u mnie tego nie daja, a tu jest wystarczajaco duzo Azjatow ;) ;)
Gadzet niezly, ale mogli dac dzwiek rozbryzgujacego sie oleju na matrycy, bo to predzej kogos obudzi niz bardzo przyjemny dzwiek migawki D4 ;)
Mea culpa - dla Japończyka :)
Komu bryzga, ten pewnie zasnąć nie może. Gadżet tedy zbędny :)
skosiarek
06-11-2013, 12:38
W Japonii chyba inaczej lata lecą, bo w tytule jest 85-lecie, a na zdjęciu jest takie logo, na którym jest: "80 years | NIKKOR Lenses" :)
Budzik fajny.
Fajny budzik, wygląda jak prawdziwy...
Budzisz się jak co dzień, walisz budzikiem w podłogę... budzik dalej gdzieś tam ryczy, budzikuje jak to budzik... dopiero po długiej chwili dociera do ciebie, że tym razem właśnie straciłeś obiektyw... ;)
zapewne się niedługo pojawi na ebaju ;-)
Czadowy!! :) Szkoda, że aż tak "limitowany"
Trzeba wierzyć w pomysłowość i możliwości pozostałych Azjatów, wkrótce podrobią i będzie można nabyć drogą kupna ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.