PDA

Zobacz pełną wersję : Instadruk oraz pewna sesja



biszat
05-11-2013, 23:51
Witam,

Pytanie nr 1: Korzystal z Was kto moze z uslug firmy instadruk? Polecacie/odradzacie?
Pytanie nr 2: Kiedys dawno temu widzialem na forum sesje zdjeciowa, autoportretow jednego faceta, chcac zrobic z tego prezent dla swej kobiety. Potrzebuje malej inspiracji, a nie moge znalezc tej sesji. Pomozecie?

Pozdrawiam

charlie_kr
06-11-2013, 00:25
Napisz coś więcej o sesji.
A może np. jakiś voucher do spa? Bardziej sie ucieszy ;)

Adamtkd
06-11-2013, 09:07
Ja korzystałem z usług tej firmy. Zamawiałem kwadratowe odbitki, bardzo polecam. Jakość dobra, szybka wysyłka, dobry kontakt