Zobacz pełną wersję : Czyszczenie matrycy warszawa
charlie_kr
05-11-2013, 20:05
Koledzy gdzie można w miare szybko i w rozsądnych pieniądzach wyczyścić matrycę fx? oddałbym do nikon polska ale raz pewnie zdarliby ze mnie krocie a dwa chcę to mieć zrobione albo od ręki albo max w 24 godziny.
Mam płyn, szpatułki i ściereczki (swoje przygody z czyszczeniem opisałem tu: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=234876), jak się nie boisz samemu, to mogę udostępnić...
Ja zawsze preferuje serwis nikona drogo i długo, ale jak spartolą to się sami potem bujają z uszkodzoną matrycą.
charlie_kr
05-11-2013, 20:44
Ja kiedyś oddałem do serwisu mniej znanego, później padła mi migawka. Teraz chcę oddać do dobrego więc szukam kogoś kto to zrobi dobrze. Sam się za to nie wezmę na pewno :) ale nie mogę oddać do NKP bo nie jestem zapisany w NPS a nie moge czekac kilka dni.
Lena&TheShadow
05-11-2013, 21:09
BT Foto ? czyszczą od ręki.
charlie_kr
05-11-2013, 21:28
znalazłem ich stronę i cennik - czyszczenie matrycy w aparatach cyfrowych - kompakt 120 zł, czyszczenie matrycy w lustrzankach cyfrowych 30 zł... idę tam od kopa, no chyba, że się pomylili :)
Lena&TheShadow
05-11-2013, 21:33
biorą 30zł
charlie_kr
05-11-2013, 21:34
30 zł za fx? Płaciłem 100 zł w jakimś fotopanorama w krakowie.. to idę tam jutro :)
A opinie - ktoś oddawał?
Zapytaj u Adama Bieńka...
Mam wrażenie dejavu... ile razy już podawano ten temat na tacy?
Koledzy gdzie można w miare szybko i w rozsądnych pieniądzach wyczyścić matrycę fx? oddałbym do nikon polska ale raz pewnie zdarliby ze mnie krocie a dwa chcę to mieć zrobione albo od ręki albo max w 24 godziny.
Klawisz "shift" Ci przyspawało?
W fotopanoramie nigdy nic nie czyściłem, ale sprzęt zostawiony u nich w komisie bardzo szybko się sprzedaje :)
maciey75
05-11-2013, 22:37
W BT Foto bylem kiedys jeszcze z D70. Zrobili od reki.... poprawke tez juz za free ;)
charlie_kr
05-11-2013, 22:48
Ile zapłaciłeś?
Ja czyściłem w BTfoto D90, D300 a ostatnio D700. Robią od ręki. Nigdy nie miałem zastrzeżeń. Z tego co pamiętam skasowali mnie ok. 30pln.
charlie_kr
05-11-2013, 23:15
Oj to lecę tam od kopa jutro i dam znać co załatwiłem :)
Ale ta ich strona jest tak biedna, że nawet adresu nie ma.. wygooglowałem - armii ludowej 12?
armii ludowej 12?
Nadal "shift" urwało? Nie szanujesz rozmówców.
charlie_kr
05-11-2013, 23:33
Oops, przepraszam, Armii Ludowej 12 :)
Od razu lepiej. ;)
Miłego wieczoru.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.