PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry lab na 60x40.



TMB
05-11-2013, 15:17
Witajcie! :)
Na ogół drukuje zdjęcia w formacie do 45x30 w DiPrincie, z którego jestem zadowolony... jednak teraz potrzebuje wydruki o rozm. 60x40 i który byście polecili? :) Cena rozsądna ;)


Tadzio

TMB
09-11-2013, 11:56
Nie mówcie, że nikt nie zna ani jednego labu ;)
Jest Lab Polska, ale oni życzą sobie 50zl za zdj, a nie ukrywam że wolałbym z deczka taniej ;)

Rafał_Sz
09-11-2013, 12:16
Z Czornyjem rozmawiałeś?

jbrLAB
09-11-2013, 13:48
Jeśli to ma być na dobrym papierze i w dobrej jakości, to "deczko taniej" może być ciężko.

TMB
09-11-2013, 13:49
Już dogadalem się z Czarnym :) Dzieki RSZ

mateo912
09-11-2013, 19:08
pw ;)