PDA

Zobacz pełną wersję : Znalazłem dekielek od szkiełka ;)



halun
04-11-2013, 08:37
Witam userów żółtego systemu. W święta na jednym z warszawskich cmentarzy znalazłem dekielek od szkła. Jeżeli zgubiłeś - podaj proszę: średnicę, cmentarz na którym zgubiłeś oraz dzień - jak się będzie zgadzać - bez problemu oddam / odeślę ;) pozdrawiam. Canon'ier ;)
Kontakt: [email protected]

halun
04-11-2013, 08:48
Dajce proszę również info gdzie można takie info zapodać. Macie jakąś grupę na fb ? Ja wiem, że dla kogoś może to gra nie warta świeczki - ale może właściciel się ucieszy ;)

pgaik
04-11-2013, 08:50
Halun to Ty? ;)
Zostaw sobie, może się przyda po zmianie systemu :)

halun
04-11-2013, 08:53
No ja ;) siema Paweł :)

pgaik
04-11-2013, 08:58
To tym bardziej miło, postawa zasługująca na pochwałę ;)
Pozdrówka i miłego tygodnia :)

charlie_kr
04-11-2013, 09:03
aaaa tam, wystaw na giełdzie :D

halun
09-11-2013, 12:35
No dobra ;) z powodu braku pierwotnego właściciela - ODDAM dekielek przedni - 67mm Nikon - widać ślady używania. Kto pierszy ten lepszy. Jedyne co to nowy właściciel pokrywa koszy przesyłki. Pierwszy chętny w tym wątku bierze :)