sokolnik
03-11-2013, 21:28
Cześć
Czy w centrach handlowych, sklepach itp można kręcić filmy, robić zdjęcia?
Godzinę temu z forumowiczem mieliśmy taką sytuację że testował moje D7100 (film + zdjęcia) w CH na pasażu.
Podchodzi do nas ochrona z pytaniem czy mamy pozwolenie na filmowanie itp a my że nie. Mówimy że testujemy sprzęt. A on że nie możemy tego robić bo tak jest napisane w regulaminie.
Można kręcić filmy czy nie w takiej sytuacji?
Czy w centrach handlowych, sklepach itp można kręcić filmy, robić zdjęcia?
Godzinę temu z forumowiczem mieliśmy taką sytuację że testował moje D7100 (film + zdjęcia) w CH na pasażu.
Podchodzi do nas ochrona z pytaniem czy mamy pozwolenie na filmowanie itp a my że nie. Mówimy że testujemy sprzęt. A on że nie możemy tego robić bo tak jest napisane w regulaminie.
Można kręcić filmy czy nie w takiej sytuacji?