PDA

Zobacz pełną wersję : FILM/ZDJĘCIA w centrum handlowym/sklepie



sokolnik
03-11-2013, 21:28
Cześć

Czy w centrach handlowych, sklepach itp można kręcić filmy, robić zdjęcia?

Godzinę temu z forumowiczem mieliśmy taką sytuację że testował moje D7100 (film + zdjęcia) w CH na pasażu.
Podchodzi do nas ochrona z pytaniem czy mamy pozwolenie na filmowanie itp a my że nie. Mówimy że testujemy sprzęt. A on że nie możemy tego robić bo tak jest napisane w regulaminie.

Można kręcić filmy czy nie w takiej sytuacji?

Onsajt
03-11-2013, 21:30
Było 1000 tematów - poszukaj.
A jak nie pomoże to zawsze jest radca prawny.

krzysztof jot
03-11-2013, 21:36
nie można. CH to teren prywatny i ustala zasady.
Z wielu różnych powodów - nieistotnych na wynik dyskusji - nie można i koniec.
Wymagana jest zgoda administracji/zarządcy obiektu, oni informują monitoring (ochronę) ze ktos taki jest i robi to za zgodą...

sokolnik
03-11-2013, 21:41
yhy, na szczęście ja tylko byłem obserwatorem, ale całą sytuacja mnie zaciekawiła. temat do zamknięcia usunięcia, dzięki

Rafał_Sz
04-11-2013, 12:17
Wedle życzenia, zamykam.