PDA

Zobacz pełną wersję : Coś na sprzęt - torba lub plecak



charlie_kr
02-11-2013, 18:22
Koledzy potrzebuję coś, w czym będe nosił swój sprzęt. Aktualnie to D3 + 24-70 + 70-200 + 300 2.8 + D300 + sb900 + laptop. Wszystko muszę upchać do jednej torby lub plecaka.
Musze mieć szybki dostęp do tego, więc nie wyobrażam sobie co chwilę zakładania i ściągania plecaka, z drugiej strony jest to na tyle ciężkie, że nie wyobrażam sobie tego targać w torbie. Czasami jeżdzę ze sprzętem na rowerze, więc też ciężko z torbą..
Co polecacie tak w okolicy 200-300 zł?

Oila
07-11-2013, 19:19
Dobrej jakości są plecaki King- Kong Weifeng/Fancier (jedno i to samo) o kolejnych rozmiarach 10/20/30/40. Mam 20 i polecam.

FHR
07-11-2013, 19:44
Aktualnie to D3 + 24-70 + 70-200 + 300 2.8 + D300 + sb900 + laptop. Wszystko muszę upchać do jednej torby lub plecaka. Czasami jeżdzę ze sprzętem na rowerze, więc też ciężko z torbą..

Wozisz ze sobą to wszystko na rowerze?


Co polecacie tak w okolicy 200-300 zł?

Obawiam się, że za mały budżet jak na takie wymagania...

adriansocho
07-11-2013, 21:27
Jeśli na rower to taki plecak z haczykami pozwalający to powiesić jak sakwę na tylnym bagażniku (Vaude ma coś takiego, może inne firmy też). Ale ja bym się trochę bał, bo wartość sprzętu jest pięciocyfrowa...