PDA

Zobacz pełną wersję : kompakt/bezlusterkowiec z wizjerem



luxius
01-11-2013, 16:46
Koledzy, szukam "apraciku", ale z fizjerem do 3tys. Jawi mi sie tylko fuji x20? Macie inne typy?

MariuszJ
01-11-2013, 18:05
Koledzy, szukam "apraciku", ale z fizjerem do 3tys. Jawi mi sie tylko fuji x20? Macie inne typy?

Nex6 z jakimś tanim obiektywem. Kit E1650 albo E1855, Sigma 30/2.8, Sigma 19/2.8.

jm
01-11-2013, 18:37
Jeśli może być kompakt.....

Już za chwilę, już za moment.... Olympus Stylus 1

http://www.optyczne.pl/6276-news-Olympus_STYLUS_1.html

Duży wizjer elektroniczny, stałe światło 2,8, duży zoom, dobry obrazek. Wygląd może się podobać.
Cena raczej zmieści się w podanym zakresie.

pastwisko
01-11-2013, 18:38
Nie wiem do czego masz odniesienie myśląc "wizjer", ale proponuję zajżeć w ten wizjer ktory planujesz, bo swego czasu jak myslalem o kompakcie z wizjerem i zajżałem w te w x10 czy coolpiksie Pxxx, to się przestraszyłem.

luxius
01-11-2013, 21:40
Czego? G... widać?

bogdi64
01-11-2013, 21:50
widać dobrze tylko, że troszkę mało, choć w pewnych sytuacjach bije na głowę elektroniczne

pastwisko
02-11-2013, 00:11
Tego że patrzysz jak w tunel, a nie jak w wizjer. Ale to moze być wielce subiektywna rzecz, wiele osob ich używa i sobie chwali, ja jestem troche skrzywiony wielkimi wizjerami ;)

Sabvel
02-11-2013, 11:06
Polecam Fuji X20, to bardzo wdzięczny aparacik z niezłym wizjerem jak na ten rodzaj sprzętu.
Miałem różne lustrzanki ale nie jestem skrzywiony. Po prostu trzeba wiedzieć czego się oczekuje i co
komu potrzeba? Najlepiej sprawdź go osobiście i porównaj z innymi w tej klasie.
Pozostałych parametrów, Fuji też nie musi się wstydzić.
No może za wyjątkiem zasilania.., ale akumulator kosztuje 17 zł.
Frajda z fotografowania tym Fujikiem jest zaj...... :)

luxius
05-11-2013, 18:12
Fuji x20 juz w rodzinie, wizjer naprawde spoko, dzieki.