Zobacz pełną wersję : kompakt/bezlusterkowiec z wizjerem
Koledzy, szukam "apraciku", ale z fizjerem do 3tys. Jawi mi sie tylko fuji x20? Macie inne typy?
MariuszJ
01-11-2013, 18:05
Koledzy, szukam "apraciku", ale z fizjerem do 3tys. Jawi mi sie tylko fuji x20? Macie inne typy?
Nex6 z jakimś tanim obiektywem. Kit E1650 albo E1855, Sigma 30/2.8, Sigma 19/2.8.
Jeśli może być kompakt.....
Już za chwilę, już za moment.... Olympus Stylus 1
http://www.optyczne.pl/6276-news-Olympus_STYLUS_1.html
Duży wizjer elektroniczny, stałe światło 2,8, duży zoom, dobry obrazek. Wygląd może się podobać.
Cena raczej zmieści się w podanym zakresie.
pastwisko
01-11-2013, 18:38
Nie wiem do czego masz odniesienie myśląc "wizjer", ale proponuję zajżeć w ten wizjer ktory planujesz, bo swego czasu jak myslalem o kompakcie z wizjerem i zajżałem w te w x10 czy coolpiksie Pxxx, to się przestraszyłem.
widać dobrze tylko, że troszkę mało, choć w pewnych sytuacjach bije na głowę elektroniczne
pastwisko
02-11-2013, 00:11
Tego że patrzysz jak w tunel, a nie jak w wizjer. Ale to moze być wielce subiektywna rzecz, wiele osob ich używa i sobie chwali, ja jestem troche skrzywiony wielkimi wizjerami ;)
Polecam Fuji X20, to bardzo wdzięczny aparacik z niezłym wizjerem jak na ten rodzaj sprzętu.
Miałem różne lustrzanki ale nie jestem skrzywiony. Po prostu trzeba wiedzieć czego się oczekuje i co
komu potrzeba? Najlepiej sprawdź go osobiście i porównaj z innymi w tej klasie.
Pozostałych parametrów, Fuji też nie musi się wstydzić.
No może za wyjątkiem zasilania.., ale akumulator kosztuje 17 zł.
Frajda z fotografowania tym Fujikiem jest zaj...... :)
Fuji x20 juz w rodzinie, wizjer naprawde spoko, dzieki.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.