delgado88a
31-10-2013, 20:44
NA celowniku mam dwa aparaty wybrane z wielu innych a mianowicie mowa o:
Nikon D3200 VS Sony SLT A58
O nikonie slyszalem duzo dobrego a o sony alfa ma duzo łatwych w obsłudze funkcji tyle ze robi słabe zdjecia w nocy i ma krótsza odległość(lampa flash jest ponoć slaba w nocy) oraz sie szybko przegrzewa (?)
tu jest porównanie jakie zrobiłem:
http://www.flog.pl/aparaty/porownaj/nikon-d3200-vs-sony-slt-a58
Generalnie zalezy mi aby aparat nagrywał filmy w mozliwie jak najwiekszej rozdzielczości i z 60 fps (dla filmow sportowych)
dlatego sony w pierwszym momencie najbardziej przypadl mi do gustu ale jak uważają profesjonalisci ?
czy oprocz specyfikacji są rzeczy o ktorych producent nie napisal i powinienem wiedziec?
Nikon D3200 VS Sony SLT A58
O nikonie slyszalem duzo dobrego a o sony alfa ma duzo łatwych w obsłudze funkcji tyle ze robi słabe zdjecia w nocy i ma krótsza odległość(lampa flash jest ponoć slaba w nocy) oraz sie szybko przegrzewa (?)
tu jest porównanie jakie zrobiłem:
http://www.flog.pl/aparaty/porownaj/nikon-d3200-vs-sony-slt-a58
Generalnie zalezy mi aby aparat nagrywał filmy w mozliwie jak najwiekszej rozdzielczości i z 60 fps (dla filmow sportowych)
dlatego sony w pierwszym momencie najbardziej przypadl mi do gustu ale jak uważają profesjonalisci ?
czy oprocz specyfikacji są rzeczy o ktorych producent nie napisal i powinienem wiedziec?