PDA

Zobacz pełną wersję : śledzenie przesyłki zza granicy



raddeli
30-10-2013, 21:34
Może ktoś mi pomoże i wyjaśni o co chodzi. Po kolei:
5 października została do mnie wysłana przesyłka z USA, dokładnie z Houston. Na stronie, na której można śledzić zagraniczne przesyłki widzę, że wyszła ona 12 października z Chicago. I słuch po niej zaginął. Na stronie dalszy trop się urywa.
Czy może chodzić o to, że została nadana na samolot w Chicago i gdzieś ją wcięło? Urząd Celny przejął na lotnisku i nadal ją przetrzymuje?

GonzoG
30-10-2013, 21:42
Może też znaczyć, że płynie sobie spokojnie z USA do Europy.

raddeli
30-10-2013, 21:47
Nadana była na pewno jako "lotnicza".

miron19j
30-10-2013, 22:27
pewnie leży na lotnisku.
UC ma ileśtam czasu na zrobienie odprawy, poczta ileśtam czasu na dostarczenie powiadomienia.
Do mnie raz przesyłka przyjechała z Hongkongu w 4 dni, a na cle leżała 9.

axer
31-10-2013, 01:14
Czym została nadana? Jeśli standardową, amerykańską pocztą - sprawdź numer nadania tutaj: http://sledzenie.poczta-polska.pl/

sopel375
31-10-2013, 01:14
Też obstawiam Urząd Celny. Zdarzało mi się, że przesyłka szła bezproblemowo do momentu wejścia na obszar Rzeczypospolitej. Tutaj nagle ślad zanikał - przez kilka dni nie było żadnych informacji - a potem kolejne etapy można było śledzić już poprzez stronę Poczty Polskiej (jeśli mnie pamięć nie myli ;)). Zatem, cierpliwości :)

raddeli
31-10-2013, 07:59
Czym została nadana? Jeśli standardową, amerykańską pocztą - sprawdź numer nadania tutaj: http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Na tej stronie właśnie śledzę. Nic to, pozostaje mi czekać i mieć nadzieję, że w końcu dojdzie.

eristoff
31-10-2013, 08:47
tu sprawdź jeszcze:

http://www.17track.net/index_en.shtml

HYPER
31-10-2013, 11:29
czy byla wyslana usps? jak tak to moge Ci przykladowy tracking moich paczek pokazac

raddeli
31-10-2013, 14:25
własnie na stronie usps.com widzę, że utknęła w Chicago. Natomiast ta strona http://www.17track.net/index_en.shtml wyświetla te same informacje a w końcu i tak prowadzi do usps.com. Czekam nadal.

raddeli
01-11-2013, 14:06
Podpowiedzcie mi jeszcze jak zacząć szukać tej przesyłki w UC. Od którego Urzędu Celnego zacząć? Czy może od tego, który jest w moim mieście czy jeszcze innego?

shaolin
01-11-2013, 14:31
Zamiast tracic czas na szukanie to poczekaj.

Wysylam sporo gratow z Kitaju i tez czasem przesylka wisi w kosmosie - na chinskiej stronie poczty (chinskiej :razz:) mam status, ze wyslana, a na polskiej cisza (oprocz info, ze wyslana ;)). Poki nie trafi do WER (i bedziesz mial tego potwierdzenie na stronie) to nie znajdziesz jej w zadnym UC.

raddeli
01-11-2013, 15:13
OK, dzięki za odpowiedź. Nie wiedziałem co i jak - teraz już wiem, muszę czekać. Choć szlag mnie trafia.

Rafał_Sz
02-11-2013, 11:17
Może przydałby się bezpośredni kontakt z UPS?

velaskez
02-11-2013, 12:32
Może przydałby się bezpośredni kontakt z UPS?

Mylisz UPS z USPS, czyli United States Postal Service ;)

Rafał_Sz
02-11-2013, 12:36
Fakt, mój błąd. Co nie zmienia faktu, że z USPS też można się skontaktować. ;)

freefly
02-11-2013, 12:43
Fakt, mój błąd. Co nie zmienia faktu, że z USPS też można się skontaktować. ;)


http://gethuman.com/contact/USPS-US-Postal-Service/;)

raddeli
02-11-2013, 17:54
Właśnie napisałem i czekam co oni na to.

velaskez
03-11-2013, 12:15
Właśnie napisałem i czekam co oni na to.

To poczekasz jeszcze pewnie do jutra.