PDA

Zobacz pełną wersję : Kurs Foto w LUBLINIE



lovelas
13-04-2007, 23:32
Mam pytanko czy ktos wie czy w lublinie sa jakies kursyy fotograficzne... albo jakies warsztaty ??

bukowy dziad
13-04-2007, 23:45
heh mistrzu - jakbys czytal posty do siebie adresowane to bys wiedzial;) pisalem ci o zajeciach na grodzkiej - jedyna chyba w pelni stacjonarna i regularna forma zajec foto w lublinie.
z rzeczy bardziej warsztatopodobnych to czasem cos organizuje grupa fotografow lubelskich. duza impreze "dni fotografii" szykuja gdzies w okolicach 20 maja (kilka dni) wiec sie pilnuj - bedzie duzo warsztatow za free.
no i teraz chyba za tydzien w piatek w b.o.dominikanow (ale nie jestem pewien - gazeta wyb w lub. o tym psiala na swojj stronie wiec mozesz sprawdzic) jedniodniowe darmowe warsztaty chyba z pawlem dumą o ile pamietam - mysle ze warto...
pzodr

Calme
14-04-2007, 17:05
Mozna cos wiecej na temat tych zajec ?

bukowy dziad
14-04-2007, 17:37
Mozna cos wiecej na temat tych zajec ?

chodzi i o te na grodzkiej?
raczej jestes juz za stary:) - z tego co wiem sa adresowane do mlodziezy - glownie gimnazjalno-licealnej - nie wiem nawet czy jacys studenci jeszcze chadzaja.

no ale mozna spytac - a noz przeszkod nie bedzie:)

zajecia odbywaja sie w mdk na grodzkiej i dotycza glownie fotografii czarno-bialej i pracy w ciemni. ludzie wygrywaja sporo konkursow, wiec jakis poziom jest. kosztuje chyba 250/rok (zajecia raz w tygodniu) z czego chyba z 80% wraca w mateiralach - papier i chemia.
zajecia prowadza dwie kobiety - lepsza renome ma chyba p.Anna Chowaniec.

ps. zerknij do ogloszen - moze wpadniesz na jutrzejszy plenerek?

lovelas
15-04-2007, 19:42
dZieki.... serdeczne zaras poczytam a tych dniach fotografi :)

wojtekwu
01-06-2010, 23:49
W ramach kulturaliów organizowaliśmy "Dni Fotografii". Wszystkie warsztaty organizowane w ramach oblicz były darmowe i można było się dostać na prawie wszystkie z nich. Fotografia teatralna z J. Multarzyńskim, warsztaty z ciemni fotograficznej i warsztaty z fotografii studyjnej (które sam koordynowałem). Całkiem sporo było można się nauczyć ;) Impreza była rozgłaszana całkiem mocno, więc jeśli chciałeś to nie mogłeś przeoczyć. Pozdrawiam.

emphetepe
03-06-2010, 00:03
Wojtekwu, to Ty przeoczyłeś datę założenia wątku ;)

kepih
03-06-2010, 10:07
W pewnych kręgach Wojtek jest znany z różnych przeoczeń :)

wojtekwu
06-06-2010, 18:13
O czizys :D