PDA

Zobacz pełną wersję : NBA2k14 na maca?



foto4deg
23-10-2013, 15:20
Wiem, że to dla niektórych grzech ;) Da radę zainstalować NBA2k14 na maca? Mam program CrossOver, ale zanim zakupię grę, chciałbym się dowiedzieć, czy da radę uruchomić to pod jabłkiem.

Slon
23-10-2013, 15:36
Jesli nie masz pada, to na klawiaturze nie idzie grac... Probowalem z PC, skonczylo sie na xboxie ;)

Grzesiek_G
23-10-2013, 15:46
Moje próby odpalenia czegokolwiek większego na macu skończyły się na instalce bootcampa - crossover i palarels nie dały rady.

foto4deg
23-10-2013, 15:47
W NBA2k13 gram na klawiaturze i jest ok. Teraz pewnie zakupię pada, bo to wyjdzie taniej niż ps3 lub ps4 ;)

foto4deg
23-10-2013, 16:04
Ale pójdzie? i5 2,5 GHz, 16 GB ram, hd4000... Dużo z tym zabawy? Przez te programy typu crossover, bootcampa nie zamula bardziej?