Zobacz pełną wersję : NBA2k14 na maca?
foto4deg
23-10-2013, 15:20
Wiem, że to dla niektórych grzech ;) Da radę zainstalować NBA2k14 na maca? Mam program CrossOver, ale zanim zakupię grę, chciałbym się dowiedzieć, czy da radę uruchomić to pod jabłkiem.
Jesli nie masz pada, to na klawiaturze nie idzie grac... Probowalem z PC, skonczylo sie na xboxie ;)
Grzesiek_G
23-10-2013, 15:46
Moje próby odpalenia czegokolwiek większego na macu skończyły się na instalce bootcampa - crossover i palarels nie dały rady.
foto4deg
23-10-2013, 15:47
W NBA2k13 gram na klawiaturze i jest ok. Teraz pewnie zakupię pada, bo to wyjdzie taniej niż ps3 lub ps4 ;)
foto4deg
23-10-2013, 16:04
Ale pójdzie? i5 2,5 GHz, 16 GB ram, hd4000... Dużo z tym zabawy? Przez te programy typu crossover, bootcampa nie zamula bardziej?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.