PDA

Zobacz pełną wersję : Nagra ktoś z TV dziś? „Komeda – muzyczne ścieżki życia”



elanek
21-10-2013, 13:39
O 17:05 jest na kulturze filmik.
http://www.tvp.pl/kultura/propozycje/portrety-komeda-muzyczne-sciezki-zycia/12697439

Byłoby mega fajowo jakby ktoś nagrał i gdzieś wrzucił.

Andre
21-10-2013, 17:33
Na chomiku jest ten film.
Za parę dni sprawdziłbym też http://vod.tvp.pl/ bo nieraz lądują tam filmy po emisji w telewizji.

elanek
21-10-2013, 18:54
Dzięks, ssam. Nie sprawdziłem.