Zobacz pełną wersję : radio cb, gdzie zamontować...?
Witam, szukam strony (bo podobna takowa jest) ze zdjęciami gdzie i jak zamontować cb radio w aucie, żeby to dobrze wyglądało i było funkcjonalne...
Art Erie
20-10-2013, 14:17
Witam, szukam strony (bo podobna takowa jest) ze zdjęciami gdzie i jak zamontować cb radio w aucie, żeby to dobrze wyglądało i było funkcjonalne...
Zależy jakie auto (daj zdjęcie kokpitu) i jakie radio, reszta to osobiste preferencje.
CB nie ma "wygladać", bo Ci wywalą boczna szybę...
Fajny patent mialem w Calibrze:
Radio w miejscu popielniczki zamykane od gory klapka. nad radiem zewnetrzy glosnik
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img202.imageshack.us/img202/9240/tjaz.jpg)
To samo radio w Alfie
Musialem wyciac "plecki" schowka zeby sie schowalo troche radyjko
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img198.imageshack.us/img198/2156/cv5k.jpg)
Teraz w Mondeo nie mam pomyslu jakby mozna je schowac :P
[...]Teraz w Mondeo nie mam pomyslu jakby mozna je schowac :P
Biorąc pod uwagę Twoją wersję możesz mieć duże radio Sony, jeśli jednak masz normalne:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img403.imageshack.us/img403/8527/20120103429.jpg)
Andrzejf
20-10-2013, 17:54
Teraz w Mondeo nie mam pomyslu jakby mozna je schowac :P
Ja w MKIII radio przyczepiłem obok lewej nogi, pomiędzy małym schowkiem a nadkolem.
robak_wroc
20-10-2013, 18:22
Ja sobie cała polke pod sufitem wymajstrowalem. Zawsze ludzie patrzą sie co masz na kokpicie i ogólnie na dole. Nikt nie zauwazal CB nad kierowca i pasażerem :)
Biorąc pod uwagę Twoją wersję możesz mieć duże radio Sony, jeśli jednak masz normalne:
http://img403.imageshack.us/img403/8527/20120103429.jpg
Niestety taka opcja odpada bo mam Denso dotykowe.
ja mam cobre która cała mieści się praktycznie cała w gruszce, oraz antenę sirio triflex któa wygląda jak zwykła radiowa
zestaw wielokrotnie opluty, za to bardzo skuteczny w działaniu i totalnie niewidoczny
dodatkowo zrobione to jest tak, że gruchę mogę wrzucić do schowka a zasilanie CB jest "po stacyjce"
wygodniej się nie da
chcę założyć radio do forda s-maxa, tak aby było najmniej widoczne, w miarę funkcjonalne, i zamontować tak, żeby nie było widać żadnych kabli...
chcę założyć radio do forda s-maxa, tak aby było najmniej widoczne, w miarę funkcjonalne, i zamontować tak, żeby nie było widać żadnych kabli...
Chyba najlepiej przeglądnąć tematy na forum forda:
Gdzie w s-maxie umieścić cb-radio? (http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=99185)
CB w S-maxie (http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=60628)
CB radio w S-max´ie (http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=105519)
[S-MAX] Chcę zainstalować CB zamiast popielniczki (http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=141870)
chcę założyć radio do forda s-maxa, tak aby było najmniej widoczne, w miarę funkcjonalne, i zamontować tak, żeby nie było widać żadnych kabli...
Nad lewarkiem zmiany biegow jest chyba schowek/popielniczka? Mozeby wymontowac wszystko ze srodka i w to miejsce zamontowac male radyjko tak zeby mozna bylo zamknac klapke i nie byloby nic widac.
Sapphiron
30-12-2013, 14:47
w golfie 3 ma ktoś pomysł gdzie na stałe schować radio?
Ważne jest też gdzie konkretne CB ma głośnik. Bo jak sobie go ładnie schowasz, obudujesz itp, to nie będziesz wiele słyszał :)
Sapphiron
31-12-2013, 18:20
A tu Cię zaskoczę bo do słupka mam już przyczepiony głośnik Bearcat ESP-20 który zastępuje ten w samym radyjku ;) także mogę szaleć z zabudowaniem ;)
A tu Cię zaskoczę bo do słupka mam już przyczepiony głośnik Bearcat ESP-20 który zastępuje ten w samym radyjku ;) także mogę szaleć z zabudowaniem ;)
Może i śmiga, ale... dokładanie 145 zł + przesyłka? Robi się już duży koszt, zwłaszcza jak radyjko nie jest najtańsze.
Sapphiron
02-01-2014, 15:26
ot czasem trzeba zaszaleć ;) Ale dalej nie wiem gdzie je zabudować tak żeby było w miarę bezpiecznie i używalnie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.