PDA

Zobacz pełną wersję : warsztaty 22-24 lipca - Łódź



holka
20-07-2005, 12:51
Uwaga uwaga, podaję co następuje:

1. Warsztaty zasadnicze odbędą się w dniach 23-24 lipca (oczywiście przyjechać można juz w piątek 22-go) - miejsce: ul. Piotrkowska 101, Łódź

2. Tematem przewodnim lipcowych warsztatów jest fotografia mody - (w tym fotografowanie mody w studio w siedzibie)


3. podłoga w siedzibie może slużyć za miejsce noclegowe - proszę zabrać karimaty, śpiwory, poduszki, czy cokolwiek innego na czym będziecie spać (ja mogę użyczyć 1 śpiwór, 1 materac, 1 pompkę do materaca - kto pierwszy na PW ten lepszy :) )

UWAGA 1 posiłki we własnym zakresie
UWAGA 2 porządku podczas warsztatów bedzie pilnowal bardzo groźny osobnik, który nie będzie się wahał użyć statywu w celu przywołania delikwenta do porządku


OPŁATY ZA WARSZTATY tym razem jest jedna metoda uiszczenia opłaty - czyli opłata na miejscu - preferowalnie PRZED ich rozpoczęciem. Bardzo proszę pamiętać o wpłacaniu (uwierzcie mi, że chodzenie za każdym i "żebranie" to żadna przyjemność :( )
OPŁATA wynosi 50 zł dla SUNitów i 65 zł dla niezrzeszonych - bez względu na to czy uczestnik jest na warsztatach jeden czy dwa dni
KASĘ zbieram ja :) gwarantuję, że jej później nie przepijam :)

UWAGA! Plan orientacyjny - najlepszy jaki moglam zrobic...
niestety centrum miasta to raj ulic jednokierunkowych wiec czasem trzeba objechac sporo zeby sie dostac we wlasciwe miejsce...

mapka1 (http://www.bir.uni.lodz.pl/marta/city.jpg)
zaznaczylam glowne kierunki wylotowe z miasta (w-wa, gdansk, katowice)-jesli chcecie dokladniejszych objasnien piszcie na PW

mapka2 - samo centrum (http://www.bir.uni.lodz.pl/marta/centrum.jpg)
zielone strzalki oznaczaja jednokierunkowosc ulic w okolicy "pietryny"
SUN tez zaznaczone
szary odcinek Piotrkowskiej to deptak - generalnie wjezdzac nie mozna - trzeba miec pozwolenie lub liczyc na to, ze Was straz miejska nie zatrzyma, brama czasem zastawiona na full autami :(
zaznaczylam tez literkami P - parking zwykly przyuliczny, PS - parking strzezony platny, na poczatek radze zatrzymac sie na ktoryms z nich, doczlapac do siedziby, zorientowac sie czy jest miejsce i ewentualnie pozniej, wieczorkiem sie przestawic


w razie niejasnosci i pytan - piszcie

PROSZĘ O POTWIERDZANIE SWOJEGO UDZIAŁU w tym wątku wszystkie posty "offtopicowe" bede wyrzucac bez ostrzezenia :)



Pozdrawiam

Imago
20-07-2005, 13:13
Nie chcę zapeszyć jak ostatnio... :roll: Więc potwierdzam przybycie ale narazie tylko wstępnie... :roll: (piątek po 16 - można poprosić o odbiór sierotki z dworca? ;) )


dobra, odbiore - przyp. supermyszka

tekus
20-07-2005, 22:07
Jesio nie wiem, czekam na jakis plan warsztatow. Tzn nie czekam na gotowe tylko chcialbym sobie zaplanowac prace vs. warsztaty. Moze uda mi sie byc tym razem.
A w mojej poprzedniej wypowiedzi chodzilo mi o poprawienie daty 23-24 czerwca :)


date poprawilam, zbedne posty usunelam - przyp. supermyszka

madmips
20-07-2005, 22:39
Bedę w sobotę i niedzielę, jeszcze nie wiem czy samochodem czy pociągiem, fajnie jakby się ktoś z okolic poznania zgadał. Mam nadzieję, że taki amator jak ja nie będzie wam wadził - a bardzo mnie ciekawi focenie mody, chętnie bym przyjął sporą dawkę wiedzy. Pozdrawiam

LuCaS
21-07-2005, 08:19
Ja wstępnie się piszę- czy ktoś z Wawy się wybiera autem w piątek po południu?

holka
21-07-2005, 10:58
no wiec wszystko jasne

za pare chwil usune zbedne posty i zostawie tylko te z deklaracjami pojawienia sie na warsztatach


[zbedne posty usuniete]

mziel
21-07-2005, 15:09
[można usunąć mój post]

FAK! fak fak fak!
Miałem być, co zdefiniowałem w innym poście. W tym więc definiuję nieobecność... Zamówiony na wesele zespół dał ciała - okazało się 1miesiąc po podpisaniu umowy, że grają u kierowcy, który ich wozi (wersja dla mnie, jaka prawda nie wiem). I teraz mi gość od nich pomaga znaleźć zastępczy zespół... W sobotę o 17:45 mam przesłuchanie jakiejś kapeli. Nastawiłem się na ten wyjazd jak cholera...

[można usunąć mój post]

:(

LuCaS
21-07-2005, 15:27
mziel, do soboty po południu to przecież zdążysz wytrzeźwieć! Chłopie, bez szopek.
Jak będziesz miał problem z kapelą- służę jako DJ (ciekawe jak goście zareagują na sety Jungle/Dub/Roots/Ethno/Funk :mrgreen:)

holka
21-07-2005, 15:31
mziel moge Ci dac namiary na kapele jakby co, podobno sa w porzasiu - juz dwa moje znajome malzenstwa obslugiwali i ludzie byli zadowoleni

dam namiary na pw

kacperek
21-07-2005, 15:35
Jak taki amator mody (zerowe doswiadczenie) moze byc, to bede na 99,9% raczej wieczorem w piatek ale jeszcze sprawdze sobie PKS :D

groseb
21-07-2005, 18:14
Piszę się 89% że będę :D

cwieku
21-07-2005, 19:08
czy jedzie ktos z wrocławia? bo ja też chcę się wybrać odpiszcie

BartekIgnasiak
21-07-2005, 19:56
przyjezdzamy z Kaleid'em w piatek okolo polnocy......

Marek Urbanowski
21-07-2005, 19:59
będę ,ale tylko w sobotę do 16... i moze wieczorkiem na piwko wpadnę :D

madmips
21-07-2005, 22:01
ku.... zawieszam chwilowo moją decyzję o przyjeździe, klient właśnie do mnie
zadzwonił, że ma pilną robotę :( jutro po spotkaniu dowiem się ile tego naprawdę jest.
Mam nadzieję, że się jakoś wykręcę...

admin
21-07-2005, 23:45
Madmips, coz dodac - walcz, a ja trzymam za Ciebie kciuki!

Alannah Wilder
24-07-2005, 22:22
Bylo FANTASTYCZNIE!!! SWIETNA atmosfera, SWIETNI ludzie, a Ja SWIETNIE sie czuje, jako modelka!!! :D :D :D :D

holka
24-07-2005, 22:44
ciesze sie ze bazpiecznie dotarlas do domu i ze bylas z nami i ze bylas cierpliwa :)
zapraszamy ponownie :)

groseb
25-07-2005, 07:06
Alannah Wilder, I ja dziękuje chodź nie zrobiłem Ci ani jednego zdjęcia :cry:
Ale jak zobaczyłem ze jesteś oblegana przez tyle sępów to zrobiło mi się Ciebie żal :wink:

mziel
25-07-2005, 07:42
[offtopic]
Dla tych co się martwili o oprawę dźwiękową mojego wesela (supermyszka, LuCaS :-) ) uzupełniam info - mam nowy zespół, 4-os., jest gitarka (nieźle daje koleś), sax, trumpka, akoredeon i 2 razy klapy (jedne klapy na trabce, drugie na saksie - to dla tych co się im matematycznie nie zgadzało hehe), do tego bardzo ładna wokalistka :mrgreen: Zamiana wyszła na plus - uważam, że są lepsi (a z pewnością ładniejsi) niż pierwotny zespół. Dobrze grają, super wokal :mrgreen: I'm happy!!

[ontopic]
Buuuu! Znowu nie byłem na warsztatach :evil: Kiedy są następne?! Może nie wypadnie mi żaden zespół, wesele, kawalerskie, imieniny, urodziny, pilna robota na poniedziałek, ból zęba, sracz^H^H^H^H^Hrozwolnienie czy inne plagi egipskie. Ew. obrona magisterki. Też może być... No mam niefarta. Ide się dołować. Pa...

fotomarek_k
25-07-2005, 17:47
To mój pierwszy post, więc jak dobry zwyczaj nakazuje-Witam wszystkich bywalców tego Forum...Szczególne pozdrowienia dla Ekipy, którą miałem okazję poznać osobiście na warsztach przy Piotrkowskiej 101 w ostatni weekend...Czekam już następnych spotkań... Do zobaczenia...

Imago
25-07-2005, 18:02
Witamy :) Również było miło poznać :)

holka
25-07-2005, 18:44
witaj fotomarku na forum juz jako pelnoprawny uzytkownik :)
bardzo milo bylo nam Cie goscic na warsztatach, mam nadzieje, ze dobrze sie bawiles i pokazesz jakies fotki juz wkrotce

pozdrawiam

holka
25-07-2005, 19:20
Wy tez dawajcie fotki - ja wiecej stalam PRZED obiektywem a wstawiam zdjecia...

do roboty panowie!!!!!
tylko pamietajcie mnie wyszczuplic w PSie :)

:)

groseb
25-07-2005, 20:56
tylko pamietajcie mnie wyszczuplic w PSie Smile

To nam znikniesz :wink:

Alannah Wilder
29-07-2005, 12:27
Alannah Wilder, I ja dziękuje chodź nie zrobiłem Ci ani jednego zdjęcia :cry:
Ale jak zobaczyłem ze jesteś oblegana przez tyle sępów to zrobiło mi się Ciebie żal :wink:

Ale dla Mnie to byla PRAWDZIWA PRZYJEMNOSC! :D Wiesz cio??? Mnie to podniecalo, ze jestem taka oblegana! ;) :D Chyba jest nawet taka choroba, ale nie wiem, jak sie fachowo nazywa!!! ;) ;) ;)

groseb
29-07-2005, 19:15
Alannah Wilder, Narazie to nie choroba.
Podobało Ci się i już, ale gdy pozujesz bardzo często to naprawdę zaczyna męczyć.

Max
29-07-2005, 20:54
Ja tez juz zaraz wstawie fotki... tylko czekalem az sie dosiade do kompa gdzie dziala mi szybko Nikon Capture... ale okazuje sie, ze w NC ladnie podciagnalem fotki... ale przy zmniejszaniu poszla ostrosc i trzeba podciagnac w PSie... a tego mam na drugim kompie... Fotki wstawie w weekend, bo jestem ciekaw Waszych opinii...

A tak BTW kiedy nastepne warsztaty?

holka
29-07-2005, 21:06
chiba we wrzesniu
no chiba ze zglosi sie na sierpien jakies 15 osob...
dogadam sie z naszym szefem (Adminem) i dowiem jaki ewentualny termin sirerpniowy wchodzilby w rachube - ale to w poniedzialek

Saint
29-07-2005, 22:15
czy jak bym przyjeechal z kims kto by robil charakteryzacje lub cos z tej beczki to ktos by byl chetny na sesje stylizowana ? mozna zrobic jakies biotechnologie itp. zrobic z kogos terminatora :)

holka
29-07-2005, 22:55
jak dla mnie bomba pomysl
organizuj wiec te osobke, tak wstepnie dopoki nie ustalimy konkrentego terminu

Saint
30-07-2005, 00:14
supermyszka, postaram sie cos wykombinowac lece w polowie sierpnia do zagrzebia wiec jak zrobimy do 20 gdzies to ok.

Max
31-07-2005, 18:16
Moge pod taka stylizacje zalatwic maszyne do dymu...

Saint
31-07-2005, 18:26
tak tylko by sie zaczadzimy razem z nia ;)

Alannah Wilder
31-07-2005, 18:52
czy jak bym przyjeechal z kims kto by robil charakteryzacje lub cos z tej beczki to ktos by byl chetny na sesje stylizowana ? mozna zrobic jakies biotechnologie itp. zrobic z kogos terminatora :)

Tio Ja jestem jak najbardziej CHETNA!!!!! :D :D :D Uwielbiam Terminatora!!! Z checia zmienie sie w Termi - Woman ;) ;) ;) Trzeba skombinowac sexowny, skorzany kombinezonik ... Mihihihihihih!!! ;) :twisted:

holka
31-07-2005, 18:57
Saint prosze wiec, ustal warunki pojawienia sie tej osoby od charakteryzacji na warsztatach (czy odplatnie czy w ramach cwiczen i chce potem zrobione zdjecia miec do portfolio - oczywiscie nie ukrywam, ze druga opcja nam bardziej pasuje :) )
w najblizszych dniach postaram sie ustalic czy warsztaty beda w sierpniu czy dopiero we wrzesniu

Saint
31-07-2005, 20:59
supermyszka, ok ja postaram sie cos blizej ustalic jutro.

holka
31-07-2005, 20:59
oki doki, czekam wiec na info

pozdr

Max
10-08-2005, 18:20
Wreszcie znalazlem chwile by sie wziasc za zalegle fotki...

Tutaj chwycona 2 specjalistow w akcji:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.foto.maxxed.org/1wakcji.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.foto.maxxed.org/2wakcji.jpg)

A tu 2 x Marta:
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?p=140701#140701

madmips
10-08-2005, 18:39
o widać u pani fotograf bieliznę :oops:

;)

Alannah Wilder
25-08-2005, 20:45
O! Moje nowe zdjatka. Przeurocze :) Prosze o wiecej :)