PDA

Zobacz pełną wersję : Piękny banner



seler
17-10-2013, 09:13
grafikowi gratuluję pomyślunku...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/4gk8c6-1.jpg
źródło (http://i39.tinypic.com/4gk8c6.jpg)

shaolin
17-10-2013, 09:25
Aaaaa... bo to taki dizajnerski pomnik... Chyba, ze jest jeszcze jakis inny w tym guscie, ale kojarze tylko ten w Berlinie.

seler
17-10-2013, 09:27
Aaaaa... bo to taki dizajnerski pomnik... Chyba, ze jest jeszcze jakis inny w tym guscie, ale kojarze tylko ten w Berlinie.

to ten a nawet gdyby jakimś cudem to nie był ten to skojarzenie jest jednoznaczne i trzeba trochę pomyśleć chyba...

shaolin
17-10-2013, 09:34
http://www.prettygirl.pl/images/kolekcja/aw13/6.jpg

http://www.prettygirl.pl/images/kolekcja/aw13/b6.jpg

Ta miejscowke mogli sobie darowac skoro maja caly set z Berlina.

seler
17-10-2013, 09:37
Następna sesja w Brzezince...

adriansocho
17-10-2013, 09:48
Powinni zmienić nazwę na "Zombie girl" :)

seler
17-10-2013, 09:53
Powinni zmienić nazwę na "Zombie girl" :)

raczej "Zone BIa Girl"...

MstrG
17-10-2013, 10:05
Następna sesja w Brzezince...

Jest pewna różnica pomiędzy pomnikiem w Berlinie, a obozem w Brzezince. Po Rozbierana sesja na cmentarzu żydowskim (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=235207) chyba nic mnie już nie zdziwi.

Niemniej jednak zgadzam się z Wami.

krzysztof jot
17-10-2013, 12:23
oj, nudzicie się chyba Panowie :)
Reasumując - jest to jednak fragment większej całości, czyli niby poprawne aczkolwiek można inaczej - jak i z pisownią tematu wątku http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=3956
Zawsze się jakiś kij znajdzie, baner wygląda znacznie lepiej.

Fringo
20-10-2013, 15:47
Nie jest tak źle. Jest na czym (kim) oko zawiesić :smile:.