Wojteksw
15-10-2013, 18:22
Witam, polityką nie interesuje się, ale staram się wiedzieć jakie partie polityczne mamy w naszym kraju.
W dniu wczorajszym oglądając wiadomości zobaczyłem nazwę nowej partii.
Ciekawe jaki jest program tej nowej organizacji.
Poniżej zdjęcie jakie udało mi się wykonać.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img405/8667/f5mb.jpg)
W dniu wczorajszym oglądając wiadomości zobaczyłem nazwę nowej partii.
Ciekawe jaki jest program tej nowej organizacji.
Poniżej zdjęcie jakie udało mi się wykonać.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img405/8667/f5mb.jpg)