PDA

Zobacz pełną wersję : Jak obejsc takiego zonka



maniak666
11-10-2013, 19:29
Ktos moze wie czy jest mozliwosc jakiegos obejscia takich sytuacji
http://
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)

Nadmienie ze surfuję po sieci w Niemczech i bardzo często tego typu komunikat wyswietla mi się na Youtubie. Paradoksalnie komunikat ten ukazuje mi się również w przypadku polskich teledysków, np. Coma.
Podziękował.

Kurtz
11-10-2013, 19:34
Proxy.

Me_how
11-10-2013, 20:31
Ostatecznie możesz ściągnąć plik na dysk lokalny.

maniak666
11-10-2013, 21:13
No tak, powinienem od razu dodać że nie jestem ani dziecię internetu, ani żaden informatyczny geniusz- no chyba że inaczej:mrgreen:, więc proszę o podpowiedzi w stylu "jak krowie na rowie", bo na razie nie kumam dotychczasowych , za które oczywiscie serdecznie dziękuje.

6868
11-10-2013, 21:30
Spróbuj YouTube Unblocker (http://www.unblocker.yt/)

hydra_nt
11-10-2013, 21:44
Ja używam TEGO (http://www.securitykiss.com/)

maniak666
11-10-2013, 21:49
Serdeczne dzięki.

Można zamknąć.