maniak666
11-10-2013, 19:29
Ktos moze wie czy jest mozliwosc jakiegos obejscia takich sytuacji
http://
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)
Nadmienie ze surfuję po sieci w Niemczech i bardzo często tego typu komunikat wyswietla mi się na Youtubie. Paradoksalnie komunikat ten ukazuje mi się również w przypadku polskich teledysków, np. Coma.
Podziękował.
http://
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)
Nadmienie ze surfuję po sieci w Niemczech i bardzo często tego typu komunikat wyswietla mi się na Youtubie. Paradoksalnie komunikat ten ukazuje mi się również w przypadku polskich teledysków, np. Coma.
Podziękował.