Zobacz pełną wersję : Ktoś się załapał?
http://i.imgur.com/nnVhg.jpg
Znalazłem to na którymś z for nie wiem czy było ale jest niezłe. Moze ktoś z forum tam trafił ;-)
To ma tysiac lat i bylo (albo cos w podobnej formie czyli fotograf placi za wzbogacenie portfolio).
ja fotografuje od bardzo niedawna ale jak to zobaczyłem to musze przyznac ze mnie zatkało
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=200645 tu byl jeden z wielu podobnych tematow.
Kasandra
11-10-2013, 08:10
Dla mnie to są po prostu jaja;-))))
i już samo to, że ktoś się na to nabrał jest zabawne.
No niestety, idioci znajdą się zawsze xD
Suknia ślubna też powinna być za darmo, bo będzie to reklama dla firmy - darmowy fotograf umieści przecież jej zdjęcia w swoim portfolio.
Zastanawiam się jeszcze, czy zespół też gra darmochę.
Nie ma się co podniecać, ktoś sobie żarcik zrobił a Wy od razu wietrzycie sensację. Chociaż z drugiej strony jakby to był ślub księcia Williama i Kate to wcale bym się nie zdziwił, że trzeba zapłacić aby mieć możliwość na tym ślubie robić zdjęcia.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.