PDA

Zobacz pełną wersję : Ktoś się załapał?



pucy
11-10-2013, 00:55
http://i.imgur.com/nnVhg.jpg
Znalazłem to na którymś z for nie wiem czy było ale jest niezłe. Moze ktoś z forum tam trafił ;-)

shaolin
11-10-2013, 01:30
To ma tysiac lat i bylo (albo cos w podobnej formie czyli fotograf placi za wzbogacenie portfolio).

pucy
11-10-2013, 07:52
ja fotografuje od bardzo niedawna ale jak to zobaczyłem to musze przyznac ze mnie zatkało

shaolin
11-10-2013, 08:04
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=200645 tu byl jeden z wielu podobnych tematow.

Kasandra
11-10-2013, 08:10
Dla mnie to są po prostu jaja;-))))
i już samo to, że ktoś się na to nabrał jest zabawne.

Malpiks
14-10-2013, 10:47
No niestety, idioci znajdą się zawsze xD

MstrG
14-10-2013, 11:26
Suknia ślubna też powinna być za darmo, bo będzie to reklama dla firmy - darmowy fotograf umieści przecież jej zdjęcia w swoim portfolio.
Zastanawiam się jeszcze, czy zespół też gra darmochę.

ropusz
14-10-2013, 13:02
Nie ma się co podniecać, ktoś sobie żarcik zrobił a Wy od razu wietrzycie sensację. Chociaż z drugiej strony jakby to był ślub księcia Williama i Kate to wcale bym się nie zdziwił, że trzeba zapłacić aby mieć możliwość na tym ślubie robić zdjęcia.