Zobacz pełną wersję : Syrenka 105 w Wheelers Dealers ;)
Psychotrop
10-10-2013, 17:03
a tak jako ciekawostkę wrzucam ;)
http://www.youtube.com/watch?v=efj7in_g3oI
efj7in_g3oI
chyba ją kupili przy okazji zakupu pięknego Lambo... tak na marginesie - dziwi mnie brak fantazji wśród zamożnych ludzi w PL... jak taka perełka mogła opuścić nasz kraj...
Psychotrop
10-10-2013, 19:08
lambo też widziałem.
nieźle zapuszczone jak na taki rarytas :/
a sądząc po innych autach w garażu, właścicielowi nie brakuje środków finansowych, tak myślę.
Psychotrop
10-10-2013, 19:08
lambo też widziałem.
nieźle zapuszczone jak na taki rarytas :/
a sądząc po innych autach w garażu, właścicielowi nie brakuje środków finansowych, tak myślę.
Syrena... marzenie... gdybym miał gdzie takie auto trzymać już dawno bym kupił... ehhh....
Oj, ja też. Szczególnie pick-up, ewentualnie Bosto.
Amadeusz
10-10-2013, 21:10
W bardzo dobrym stanie kupili ale też ładnie zrobili. Mimo to 104 jest większym rarytasem :)
Musialem zhakowac kitajskiego neta, ale bylo warto. Dobry odcinek. Fura git.
Jeśli dobrze pamiętam z reklamy to ma być premiera na polskim Discovery 16 października.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.