PDA

Zobacz pełną wersję : Syrenka 105 w Wheelers Dealers ;)



Psychotrop
10-10-2013, 17:03
a tak jako ciekawostkę wrzucam ;)

http://www.youtube.com/watch?v=efj7in_g3oI


efj7in_g3oI

m737
10-10-2013, 18:53
chyba ją kupili przy okazji zakupu pięknego Lambo... tak na marginesie - dziwi mnie brak fantazji wśród zamożnych ludzi w PL... jak taka perełka mogła opuścić nasz kraj...

Psychotrop
10-10-2013, 19:08
lambo też widziałem.
nieźle zapuszczone jak na taki rarytas :/
a sądząc po innych autach w garażu, właścicielowi nie brakuje środków finansowych, tak myślę.

Psychotrop
10-10-2013, 19:08
lambo też widziałem.
nieźle zapuszczone jak na taki rarytas :/
a sądząc po innych autach w garażu, właścicielowi nie brakuje środków finansowych, tak myślę.

prz3mo
10-10-2013, 19:19
Syrena... marzenie... gdybym miał gdzie takie auto trzymać już dawno bym kupił... ehhh....

!AGresT
10-10-2013, 19:55
Oj, ja też. Szczególnie pick-up, ewentualnie Bosto.

Amadeusz
10-10-2013, 21:10
W bardzo dobrym stanie kupili ale też ładnie zrobili. Mimo to 104 jest większym rarytasem :)

shaolin
11-10-2013, 04:16
Musialem zhakowac kitajskiego neta, ale bylo warto. Dobry odcinek. Fura git.

ropusz
11-10-2013, 14:41
Jeśli dobrze pamiętam z reklamy to ma być premiera na polskim Discovery 16 października.