PDA

Zobacz pełną wersję : "Diaries of Hope" Zbigniew Preisner & Lisa Gerrard (08/10/13 - Wroclaw)



gALL
09-10-2013, 11:28
Czy ktos z Was moze byl na wczorajszej premierze tego przedsiewziecia w Synagodze Pod Bialym Bocianem we Wroclawiu?

A pytam, poniewaz w Londynie jest drugi koncert w te sobote, 12 pazdziernika w The Barbican. Jeszcze sa dostepne bilety.

stock
09-10-2013, 11:37
koleżanka była - zachwycona. No ale to koleżanka więc wiadomo jak to z koleżankami jest :)

moshica
10-10-2013, 11:50
Lisa ma męża polaka, to chyba jej drugi występ w Polszy, szkoda że nie słyszałem o tym że ma koncertować...
Słucha jej ktoś z Was tak apropo... ? Wg. mnie ma 3 mocne płyty... na razie nie podam jakie ;-)

gALL
10-10-2013, 18:20
Akurat Panią Gerrard znam od strony muzyki filmowej (Gladiator, Helikopter w Ogniu, Król Artur,..) a także odrobinę z "Dead can Dance".

Zapowiada się mała uczta muzyczna.

darek6902
10-10-2013, 18:31
A ja dzięki Panu Piotrowi Kaczkowskiemu z radiowej Trójki poznałem Lisę Gerrard w duecie z Klausem Schulze, tym od Tangerine Dream. Rewelacja. Na youtybe znalazłem również ich koncert z Polski. Występowali chyba ze dwa razy.

moshica
11-10-2013, 08:02
Tak ma dorobek również z Patrickiem Cassidy z najlepszej uważam Jej płyty "Immortal Memory", do tego Duality, itp... świetny dorobek ma ta Pani.