PDA

Zobacz pełną wersję : Dokumentalna premiera w Dwójce!



D_Z_I_A_D_E_K
08-10-2013, 19:00
http://www.tvp.pl/kultura/v4kultura/v4zajawki-wydawnicze/dokumentalna-premiera-w-dwojce/12534157

GrzesiekM
08-10-2013, 20:13
A czy mógłby ktoś to nagrać i zapodać później... wielka prośba ...?

darek6902
08-10-2013, 21:05
Też bym prosił o nagranie. Nie będzie mnie w domu a chciałbym obejrzeć.

Slon
08-10-2013, 21:09
Nastawiłem w TV, ale nie wiem czy zmieści się na flash'a 8gb

GrzesiekM
08-10-2013, 21:25
Sloniu! jesteś ... hmmm wielki :)

Slon
09-10-2013, 03:36
Nagrało się w całości :)
Oczywiście, żeby nie było tak prosto, musiałem powalczyć z systemem... Uruchomienie linuxa z pen drive'a, skopiowanie plików, kombinacje z konwerterami, które finalnie nic nie dały. Dopiero przed chwilką, po prawie 4h walki udało się :)

Jeśli ktoś będzie potrzebował informacje, jak odtworzyć nagrania poczynione samsungiem z serii E, służę pomocą :)

Mogę wrzucić na hosting, tylko podpowiedzcie coś dobrego - plik ma ok. 2,5GB.

elanek
09-10-2013, 11:17
Też bym chętnie pociągnął. Szukam hostingu, chętnie dorzucę kaskę jak trzeba będzie opłacić bo 2,5 GB to nieco jest.

Slon
09-10-2013, 11:19
Wrzucam na dysk googla

MstrG
09-10-2013, 11:23
Można tez podzielić WinRarem na party i wrzucić na popularne hostingi typu: catshare, bitshare, rapidgator, egofiles, uploaded, freakshare, megabitshare, fastshare, hellupload i wiele innych ;)

Slon
09-10-2013, 11:30
Zapytam tylko o legalność takiego nagrywania i dzielenia się - są na to jakieś paragrafy?

JAP
09-10-2013, 13:29
Przy okazji takich filmów zastanawiam się czy likwidacja telewizora była dobrą decyzją (na szczęście bardzo rzadko ma to miejsce..).
Byłbym bardzo wdzięczny z udostępnienie; też oczywiście mogę się dorzucić do ew. kosztów.

Co do paragrafów to pewnie jakieś są.. :(

darek6902
09-10-2013, 13:44
Wrzucam na dysk googla

Dzięki.
Podpowiedz jeszcze jak się do tego dostać :)
Zainstalowałem właśnie to cudo (dysk google) u siebie ale nie wiem co dalej.

Pomożesz zielonemu? :D

Co do legalności to programami nadawanymi w TV chyba można się dzielić? Taką mam nadzieję...

funky
09-10-2013, 18:18
Jestem właśnie po seansie. Film wart obejrzenia nie tylko ze względu na fotografię. Polecam.

Waldy
10-10-2013, 18:45
Film jest znakomity.
A jest tu: http://ninateka.pl/film/dziennik-z-podrozy-piotr-stasik

piom
11-10-2013, 11:52
Film jest super przy herbatce idealnie się ogląda :)

JAP
11-10-2013, 12:52
Film jest znakomity.
A jest tu: http://ninateka.pl/film/dziennik-z-podrozy-piotr-stasik

Oo, dzięki serdeczne!