PDA

Zobacz pełną wersję : Colourful Feathers czyli film Tadka Baranieckiego na konkursie.



micwn
08-10-2013, 10:51
Witam!

Jeden z naszych Kolegów - TMB stanął w szranki z resztą Świata w filmowym konkursie. Temat filmu jak najbardziej związany z naszym forumowym działem. Jeśli chcielibyście go wesprzeć i uważacie, że jego film zasługuje na Wasz głos to zapraszam do odwiedzenia poniższego linka. Głosowanie na dole strony. Mój głos już dostał i trzymam kciuki za dobry wynik!
POZDRAWIAM!

http://www.tt.com/kultur/7192125-91/ein-voting-f%C3%BCr-die-sch%C3%B6nheit-der-natur.csp

tomek61
08-10-2013, 18:59
Film obejrzałem , głos oddany!
Trzymam kciuki!

kulama
08-10-2013, 20:00
Fajny filmik :) zaglosowane :)

kudlaty1
08-10-2013, 20:33
Filmik ciekawy.Glos oddany.

picia78
08-10-2013, 20:42
i ja obejrzałem i zagłosowałem :)

TMB
08-10-2013, 23:29
Dziękuje za dobre słowo :) To najważniejsze, że się w miarę podoba.

Dodam tylko w gwoli wyjaśnień, że osobiście nie przepadam za tego typu konkursami, i w moim życiu jest to drugi tego typu konkurs, unikałem tego jak tylko mogłem, jednak tym razem o głosowaniu internetowym dowiedziałem się post factum. W 80% o wyniku w mojej kategorii decyduje pro Jury (4 członków), a owe 20% (1 glos) przypada na głosowanie internetowe.

Trzymajcie kciuki :D ! 18 paźd wyniki na uroczystej gali ;)

darjo1
09-10-2013, 07:40
Również obejrzałem. Głos oddany. Życzę powodzenia.

skarcity
09-10-2013, 09:27
Zagłosowałem... na Rosjanina ;-) hahaha - taki żołnierski dowcip - oczywiście na Ciebie. Wydaje mi się, że gamonie zrobili literówkę w Twoim nazwisku.

pozdrawiam

wld
09-10-2013, 09:36
aaaaa to już wiem, skąd u kolegi Tadka pomysł na filmowanie ruchliwych mysikrólików :) Głos oddany, powodzenia! :)

MichalMM
09-10-2013, 11:28
Obejrzałem i głos oddałem.

TMB
10-10-2013, 07:42
Podziękował :)

Waldku - naprawdę nie skojarzyłeś? Aż mnie zdziwiłeś, myślałem, że sama nazwa str www sugeruje co nieco ;)

shaolin
10-10-2013, 10:42
Tadek filmik obejrzalem, wnioski mam takie - jeszcze dluga droga przed Toba... Ale fajnie, ze poszedles w ta strone. Czekam na nastepne produkcje.

Psychotrop
10-10-2013, 15:33
Panowie
nie miejsce na wylewanie żali i przepychanki.
takie rzeczy załatwia się w gronie bezpośrednio zainteresowanych.

przeczyściłem i proszę trzymać się tematu wątku.

p.s.
wątek przerzucę do Cafe, tam będzie bardziej widoczny

shaolin
10-10-2013, 15:44
Grzes oddawaj mojego posta z komentarzem do filmu!

Tadek, filmik obejrzany, produkcja niezla jak na mozliwosci, ktore miales (widzialem w innym temacie co i jak). Mam nadzieje, ze warsztat lepszy bo jest sporo technicznych rzeczy do poprawki ale i tak szacun za to, ze Ci sie w ogole chcialo. Powodzenia w konkursie!

TMB
10-10-2013, 15:47
Największym ograniczeniem jest wiek -> transport. Ale akurat ta magiczna bariera dzisiaj została przekroczona ;)

Psycho -dzięki za posprzatanie.

Atum
10-10-2013, 18:55
najlepszego !!!

Marek-frotka
10-10-2013, 19:01
Powodzenia :)

micwn
20-10-2013, 16:41
Chyba juz wiecie. ale i tak npisze. Tadek wygral :) GRATULACJE!!!

TMB
20-10-2013, 21:53
Raczej nie wiedzą, ale nie każdy ma szczęście występować w Dzień Dobry TVN jak nagrodzony Mateusz Piesiak (Gratki przy okazji! :) ) ;)
Dzięki Michale :)