Zobacz pełną wersję : Cierpliwość. Cierpliwość musi być.
Szkiełko Samyang AE 8mm F3.5 już jest, ale body D5200 jeszcze w drodze :( I jak tu żyć?
Szkiełko Samyang AE 8mm F3.5 już jest, ale body D5200 jeszcze w drodze :( I jak tu żyć?
Wyłącz komputer, zrób pranie, odkurz pokój.:wink:
Posprzataj zabawki, sprawdź czy lekcje odrobione :) A o pytania jak zyc to do kaczora. Kaczora Donalda :)
Właśnie, odkurz pokój żeby zapewnić sprzętowi odpowiednie warunki.
charlie_kr
01-10-2013, 12:14
przecież to nie kolejne dziecko w drodze, tylko aparat.. i to jeszcze 5200..
Sugeruje pawulon. Wtedy czekanie przestanie byc Twoim problemem.
Może manfred ma jakiej inne zadania matematyczne z klasy 3 (typy droga od A do B). Miałbyś zajęcie.:-D
Dzięki za dobre rady :) (poza pawulonem, rzecz jasna). Miła pani powiedziała, że kurier powinien dotrzeć w piątek, więc cierpliwość, cierpliwość, cierpliwość :) Czytanie "na sucho" o fotografii jest średnio przyjemne :)
Czytanie "na sucho" o fotografii jest średnio przyjemne :)
To tak jak z sexem :) pozostaje zając się czyms innym - na wszystko przyjdzie swój czas.
To tak jak z sexem :) pozostaje zając się czyms innym - na wszystko przyjdzie swój czas.
To czym się stock zajmujesz w trakcie seksu?;-)
kręceniem pornoli - to chyba oczywiste :)
kręceniem pornoli - to chyba oczywiste :)
"Lustrzankom"? i w "time-lapse".
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.