PDA

Zobacz pełną wersję : Cierpliwość. Cierpliwość musi być.



Goral64
01-10-2013, 11:50
Szkiełko Samyang AE 8mm F3.5 już jest, ale body D5200 jeszcze w drodze :( I jak tu żyć?

freefly
01-10-2013, 11:56
Szkiełko Samyang AE 8mm F3.5 już jest, ale body D5200 jeszcze w drodze :( I jak tu żyć?

Wyłącz komputer, zrób pranie, odkurz pokój.:wink:

stock
01-10-2013, 11:57
Posprzataj zabawki, sprawdź czy lekcje odrobione :) A o pytania jak zyc to do kaczora. Kaczora Donalda :)

elanek
01-10-2013, 12:12
Właśnie, odkurz pokój żeby zapewnić sprzętowi odpowiednie warunki.

charlie_kr
01-10-2013, 12:14
przecież to nie kolejne dziecko w drodze, tylko aparat.. i to jeszcze 5200..

shaolin
01-10-2013, 12:15
Sugeruje pawulon. Wtedy czekanie przestanie byc Twoim problemem.

freefly
01-10-2013, 12:27
Może manfred ma jakiej inne zadania matematyczne z klasy 3 (typy droga od A do B). Miałbyś zajęcie.:-D

Goral64
01-10-2013, 13:43
Dzięki za dobre rady :) (poza pawulonem, rzecz jasna). Miła pani powiedziała, że kurier powinien dotrzeć w piątek, więc cierpliwość, cierpliwość, cierpliwość :) Czytanie "na sucho" o fotografii jest średnio przyjemne :)

stock
01-10-2013, 13:48
Czytanie "na sucho" o fotografii jest średnio przyjemne :)

To tak jak z sexem :) pozostaje zając się czyms innym - na wszystko przyjdzie swój czas.

freefly
01-10-2013, 14:13
To tak jak z sexem :) pozostaje zając się czyms innym - na wszystko przyjdzie swój czas.

To czym się stock zajmujesz w trakcie seksu?;-)

stock
01-10-2013, 14:18
kręceniem pornoli - to chyba oczywiste :)

freefly
01-10-2013, 14:22
kręceniem pornoli - to chyba oczywiste :)

"Lustrzankom"? i w "time-lapse".