Zobacz pełną wersję : Fhr
flashmen
30-09-2013, 11:45
Powiedzcie mi czy FHR to powazy facet czy ma jakies kompleksy na swoim punkcie?
mateo912
30-09-2013, 11:46
Powiedzcie mi czy FHR to powazy facet czy ma jakies kompleksy na swoim punkcie?
A o co chodzi?
Ide po popcorn! :twisted:
pewnie większośc napisze, ze poważny a jak jest naprawde to nikt nie wie. Standardowo prawda będzie leżeć pośrodku.
EDIT:
Popcorn koniecznie - też se poczytam bo na bank będzie nieźle :)
Się zacznie wygarnianie hehehehe
Pamiętajcie, że w Internecie nie każdy jest tym, za kogo się podaje ;) ;)
czyli że FHR jest kobieta i nie ma sikawki ? :)
pewnie zaraz się tu rozpęta burza z powodu moderatorskiej nadgorliwości i tyle. Każdy ma hobby jakie ma - jeden robi foty, inny liczy pixele a jeszcze inny wylewa żale na forum. Każdy orze jak może i skoro kogoś to podnieca to nie zabierajmy im przyjemności :)
Zamknąłbym to juz i niech się kopia przez PW.
Kopernik też była kobietą! ;)
flashmen
30-09-2013, 12:05
Przy PW on jest nieugiety ale tu trzeba chyba w pysk dac.
Przy PW on jest nieugiety ale tu trzeba chyba w pysk dac.
no na pewno nie mozna olać - bo On to lubi (z racji zawodu) :)
www.youtube.com/watch?v=FBG3Ch9V3YA
;)
czyli że FHR jest kobieta i nie ma sikawki ? :)
pewnie zaraz się tu rozpęta burza z powodu moderatorskiej nadgorliwości i tyle. Każdy ma hobby jakie ma - jeden robi foty, inny liczy pixele a jeszcze inny wylewa żale na forum. Każdy orze jak może i skoro kogoś to podnieca to nie zabierajmy im przyjemności :)
I lepiej jeśli to robią w świecie wirtualnym, niż w realu.:grin:
To moze napisz o co chodzi (co slusznie zasugerowal Mateusz) bo tak to mi sie popcorn skonczy i dalej nie bedziemy wiedzieli o co poszlo ;)
Cisza. Czyżby FHR zagasił pożar w zarodku?
Każdy orze jak może i skoro kogoś to podnieca to nie zabierajmy im przyjemności :)
Zamknąłbym to juz i niech się kopia przez PW.
Zamknąć? No co Ty? Zabawa się zaczyna!
Nie twierdzę że nie. Wiadomo że będzie tu ubaw po pachy. Tylko nie wiem czy to aby potrzebne :) No ale skoro publika chce to pewnie - olimpiady nam tu na sikawki i miecze :) I piwa ... i jadła ... i przaśnej dziewki na kolanie ... z warkoczami ... i cycatej ... hehehehe
Pytanie:
Tylko nie wiem czy to aby potrzebne :)
Odpowiedź:
Wiadomo że będzie tu ubaw po pachy.
Mało było kiedykolwiek ubawy po pachy?
Powiedzcie mi czy FHR to powazy facet czy ma jakies kompleksy na swoim punkcie?
Ale o co Ci chodzi? O to że nie chce skasować Twojego tematu w którym cytuję: "bo wykorzystalem w nim zdjecie,z ktorego nie mam prawa korzystac"? Temat nie zostanie usunięty. Póki co został jedynie zamknięty.
flashmen
30-09-2013, 17:18
Dokladnie! Dalem slowo,ze to zdjecie usune ale nie mam mozliwosci edycji. Zarapartowalem posta i poprosilem o usuniecie tematu.
Otrzymalem odpowiedz, ze nie zostanie skasowany, a zostanie zamknięty i zostanie dla potomnych.
mateo912
30-09-2013, 17:29
Dokladnie! Dalem slowo,ze to zdjecie usune ale nie mam mozliwosci edycji. Zarapartowalem posta i poprosilem o usuniecie tematu.
Otrzymalem odpowiedz, ze nie zostanie skasowany, a zostanie zamknięty i zostanie dla potomnych.
no i w czym problem?
jeśli chodzi o ten tema gdzie pytałeś o lampę to czemu miałbyś go kasować?
flashmen
30-09-2013, 17:33
bo dalem slowo,ze usune to zdjecie, nie wnikam w szczegoly jesli mnie ktos o to prosi,
niestety zaladowalem je na darmowego imaga a nie na swoje konto wiec nie mam mozliwosci usuniecia nawet samego zdjecia.
charlie_kr
30-09-2013, 19:38
Hahaha, tylko czekam aż bany polecą :D
Swoją drogą, mnie też kiedyś kolega FHR wyprowadził z równowagi :P
adriansocho
30-09-2013, 21:24
Może ponegocjuj, zaproponuj wstawienie innego zdjęcia przedstawiającego tę lampę (skoro już znasz nazwę), tak aby inni czytający widzieli, czego dotyczy pytanie?
A jest problem z usunięciem wątku/postu/zdjęcia na prośbę autora/wstawiającego? Wietrzę jakąś złośliwość. Usuńcie chłopu to, o co prosi i po krzyku.
P.S. Lampa bardzo droga.
Ja piernicze... Naprawde chodzi tylko o skasowanie tematu? Nie robcie wsi...
PS. Forum od dawna idzie w jakas dziwna strone i nie jest to wina zwyklych uzytkownikow...
Rafał_Sz
01-10-2013, 05:58
Powiedzcie mi czy FHR to powazy facet czy ma jakies kompleksy na swoim punkcie?
1. Wstawiasz nie swoje zdjęcie, nie racząc nawet podać źródła.
2. Na publicznym forum zakładasz prowokacyjny wątek i jadąc okrakiem po brzytwie oskarżasz kogoś półsłówkami, nie wysilając się wyjaśnić w pierwszym poście co i jak.
3. Ostateczna decyzja (przeczytaj regulamin) zależy zawsze od moderatora, jeśli FHR uznał, że wątku nie usunie, to nie usunie.
Wątek zamykam, Twój wątek jest usunięty, temat jest wyczerpany.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.