TMB
29-09-2013, 23:01
Witajcie :)
Będę w połowie października w Innsbrucku i bede mial trochę wolnego czasu, związku z tym co byście polecili zwiedzić z ciekawszych miejsc ;) ?
Ktoś może tam był?
Pozdr.
Tadeusz
Będę w połowie października w Innsbrucku i bede mial trochę wolnego czasu, związku z tym co byście polecili zwiedzić z ciekawszych miejsc ;) ?
Ktoś może tam był?
Pozdr.
Tadeusz