PDA

Zobacz pełną wersję : Zostałem ojcem



button
28-09-2013, 10:00
Wczoraj w nocy przyszła na świat nasza druga córka
Jeszcze nie ochłonęliśmy z wrażeń, ale na szybko chciałem się pochwalić jaka jest fajna :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://nuhjqa.bn1.livefilestore.com/y2pktmihCC9PoUpUEh192k3jF2f0iruEpO_sSb0J3m6BuFR8MF e_pQ7L4TW5i_pB59yDadqKOLqfO9erp6msnek1mpAVUXAOsUlb 1ply44EmAk/c%C3%B3rka_m.jpg)

shaolin
28-09-2013, 10:03
Gratulacje!

D_Z_I_A_D_E_K
28-09-2013, 10:10
gratulacje ale zdjęcia nie widać :)

Wayne
28-09-2013, 10:29
Gratulacje !

MstrG
28-09-2013, 10:31
Gratulacje :)

kazwita
28-09-2013, 10:32
Gratulacje!

pil74
28-09-2013, 10:35
Gratulacje!!!

mikemek
28-09-2013, 11:11
Gratulacje!!!

Sławol
28-09-2013, 12:40
Gratulacje :)

romek257
28-09-2013, 13:04
Gratulacje!!

Dorian
28-09-2013, 19:24
Gratki! :)
A fotki rzeczywiście nie widać. :(

hobbits
29-09-2013, 00:15
Gratulacje! Bycie mężem i ojcem to najważniejsza kariera w życiu mężczyzny - powodzenia!!! :)

arecki
29-09-2013, 00:20
gratki, toaścik będzie :D

Cosnek
29-09-2013, 00:54
Gratulacje!

matomi
29-09-2013, 08:44
Trzy kobiety w domu, noooo, nie lada wyzwanie ;)

Gratulacje!

amirez
29-09-2013, 11:02
No, to jesteś teraz w zdecydowanej mniejszości ;)
Gratulacje!
Maleństwu zdrowia, rodzicom przespanych nocek!

fotograf58
29-09-2013, 11:19
Gratulacje :) Pierwsze 12 lat cud, miód, malina, póżniej różnie to bywa :D

button
29-09-2013, 11:48
Dziękuję i dla tych co nie widzą fotki ze skydrive wrzucam z dropbox:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/31387058/dzidzia/c%C3%B3rka_m.jpg)

Kuba_
29-09-2013, 14:10
Gratulacje!! Zdrówka!