button
28-09-2013, 10:00
Wczoraj w nocy przyszła na świat nasza druga córka
Jeszcze nie ochłonęliśmy z wrażeń, ale na szybko chciałem się pochwalić jaka jest fajna :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://nuhjqa.bn1.livefilestore.com/y2pktmihCC9PoUpUEh192k3jF2f0iruEpO_sSb0J3m6BuFR8MF e_pQ7L4TW5i_pB59yDadqKOLqfO9erp6msnek1mpAVUXAOsUlb 1ply44EmAk/c%C3%B3rka_m.jpg)
Jeszcze nie ochłonęliśmy z wrażeń, ale na szybko chciałem się pochwalić jaka jest fajna :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://nuhjqa.bn1.livefilestore.com/y2pktmihCC9PoUpUEh192k3jF2f0iruEpO_sSb0J3m6BuFR8MF e_pQ7L4TW5i_pB59yDadqKOLqfO9erp6msnek1mpAVUXAOsUlb 1ply44EmAk/c%C3%B3rka_m.jpg)