mw1962
28-09-2013, 08:44
jeszcze raz prośba,jak zrzucać zdjęcia z karty przy pomocy czytnika ?
bo ja robię tak :
1,wyjmuję kartę z aparatu
2, wkładam kartę do czytnika
3,łączę czytnik z komputerem ( zapala mi się zielona i czerwona dioda na czytniku )
4, DUPA - nic się nie dzieje
5, wchodzę w meni "komputer "
6, pojawią mi się dyski od E do H
7, klikam wszystkie po kolei ale na wszystkich pojawia się ten sam komunikat " że potrzebuję sformatować dysk i czy ma to zrobić ? " z tego co się znam na medycynie to gdybym mu wydał zgodę na formatowanie to szlag by trafił wszystkie zdjęcia !!!
CZY KTOŚ WIE CO ROBIĘ ŹLE ALBO CZEGO NIE ROBIĘ ? bez czytnika po kabelku zrzucałem dziesiątki tysięcy zdjęć a teraz na stare lata zachciało mi się czytnika !!!!
za wszelką okazaną pomoc zapłacę staropolskim " Bóg zapłać dobry człowieku !!! "
bo ja robię tak :
1,wyjmuję kartę z aparatu
2, wkładam kartę do czytnika
3,łączę czytnik z komputerem ( zapala mi się zielona i czerwona dioda na czytniku )
4, DUPA - nic się nie dzieje
5, wchodzę w meni "komputer "
6, pojawią mi się dyski od E do H
7, klikam wszystkie po kolei ale na wszystkich pojawia się ten sam komunikat " że potrzebuję sformatować dysk i czy ma to zrobić ? " z tego co się znam na medycynie to gdybym mu wydał zgodę na formatowanie to szlag by trafił wszystkie zdjęcia !!!
CZY KTOŚ WIE CO ROBIĘ ŹLE ALBO CZEGO NIE ROBIĘ ? bez czytnika po kabelku zrzucałem dziesiątki tysięcy zdjęć a teraz na stare lata zachciało mi się czytnika !!!!
za wszelką okazaną pomoc zapłacę staropolskim " Bóg zapłać dobry człowieku !!! "